d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Duel Szoba > Na Mivan?!
Prev1678910Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:28pm
Quote (bbaallaaggee @ Dec 17 2011 03:26am)
neked is azért kellene már innen eltakarodni, mert senki nem szeret. azt' mégsem teszed. na ilyenkor mi van?


milenne? nem szeretni kell engem hanem pvpzni velem balfasz xD be is baszna ha szeretnél ... xD hombár
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 16 2011 07:28pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:26)
nem ... haverjaimmal hivjuk igy a nyomoréknál nagyobb suttyókat xD


milyen ötletes xD xD xD



This post was edited by TouchCow on Dec 16 2011 07:28pm
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:30pm
Quote (Ghostmasterq @ Dec 17 2011 03:27am)
szerintem mivel te jelentetted ki pár postal feljebb,hogy te vagy a legjobb feltételezte,hogy ebben biztos vagy, és miért ne nyerhetnél pluszban 1k fg-t? Csak neked lenne jó, és be is bizonyíthatnád,hogy mekkora faszagyerek vagy
/e:
NL karid nincs véletlen?


1 szóval nemmondtam h nagy pvps vagyok xD csak azt hogy mindenkinél jobb ez sokmindent jelenthet^^ és mivel kihivok másokat pvpzni ez azt jelenti hogy tanulni szeretnek most mi a fasznak pvpznek nyomorák magyarokkal? remenykedtem benne h talalok valakit... de nem jovan...

és nincs pvp nl karim mivel közel 1 honapja megfogtam a picsába az es blizz sosom és kidobáltam freebe... kellett a hely az accra xDD szoval nincs ja
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 16 2011 07:30pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:28)
milenne? nem szeretni kell engem hanem pvpzni velem balfasz xD be is baszna ha szeretnél ... xD hombár


pedig mindig is tetszettek az ilyen erős és határozott férfiak. mutasd meg, hogy vagy valaki cuncucka, ha nyersz 1k fgt, randizhatunk.
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:30pm
Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 03:28am)
milyen ötletes xD xD xD



ez az anyukád? elég ronda xD
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:32pm
Quote (bbaallaaggee @ Dec 17 2011 03:30am)
pedig mindig is tetszettek az ilyen erős és határozott férfiak. mutasd meg, hogy vagy valaki cuncucka, ha nyersz 1k fgt, randizhatunk.


bazd tarkón magad de kurvagyorsan xD
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 07:32pm
legyen akkor, hogy én adok 4 k fg-ot ha te nyersz és neked csak 1 k fg-ot kell ha veszítesz! Klontar ( a hunsub moderátora ) biztos szívesen holdolja az fg-ot míg játszunk :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 07:33pm
Quote (Anamy @ 17 Dec 2011 02:32)
legyen akkor, hogy én adok 4 k fg-ot ha te nyersz és neked csak 1 k fg-ot kell ha veszítesz! Klontar ( a hunsub moderátora ) biztos szívesen holdolja az fg-ot míg játszunk :)



nem éri meg neki
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:34pm
Quote (Anamy @ Dec 17 2011 03:32am)
legyen akkor, hogy én adok 4 k fg-ot ha te nyersz és neked csak 1 k fg-ot kell ha veszítesz! Klontar ( a hunsub moderátora ) biztos szívesen holdolja az fg-ot míg játszunk :)


1 szóval nem mondtam h nem érné meg nekem az ha 1k fg t nyernék csak mivel nem régóta pvpzek és gyakorolni szeretnék ezért mi a fasznak mennyek bele 1 olyan duelbe ami rizikós?:D mivel faszagyereknek képzeled magad én meg nemismerlek ... ezért dodge igen xD


Quote (Ghostmasterq @ Dec 17 2011 03:33am)
nem éri meg neki


....

This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 07:35pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 07:37pm
elhagyom a topicot. XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Closed New Topic New Poll