Quote (Ghostmasterq @ Dec 17 2011 03:27am)
szerintem mivel te jelentetted ki pár postal feljebb,hogy te vagy a legjobb feltételezte,hogy ebben biztos vagy, és miért ne nyerhetnél pluszban 1k fg-t? Csak neked lenne jó, és be is bizonyíthatnád,hogy mekkora faszagyerek vagy
/e:
NL karid nincs véletlen?
1 szóval nemmondtam h nagy pvps vagyok xD csak azt hogy mindenkinél jobb ez sokmindent jelenthet^^ és mivel kihivok másokat pvpzni ez azt jelenti hogy tanulni szeretnek most mi a fasznak pvpznek nyomorák magyarokkal? remenykedtem benne h talalok valakit... de nem jovan...
és nincs pvp nl karim mivel közel 1 honapja megfogtam a picsába az es blizz sosom és kidobáltam freebe... kellett a hely az accra xDD szoval nincs ja