☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Memories > Nostalgia
Prev
1
6
7
8
9
10
64
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 9308
Replies: 633
Track Topic
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#71
Nov 14 2011 05:17am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 11:16am)
inkább ne legyen szavam, minthogy akkora ökörségeket írjak mint te
olvass mar vissza te szerencsetlen, egy szot nem ertesz abbol amit irtam,
nincs inkabb, egyszeruen ne legyen szavad.
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#72
Nov 14 2011 05:21am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 13:17)
olvass mar vissza te szerencsetlen, egy szot nem ertesz abbol amit irtam,
nincs inkabb, egyszeruen ne legyen szavad.
csodálkoznék, ha bárki is értene valamit abból a szarból amit odahánytál
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#73
Nov 14 2011 05:22am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 11:21am)
csodálkoznék, ha bárki is értene valamit abból a szarból amit odahánytál
ha te azt szarnak nevezed akkor be is mutatkoztal, te valami nagyon buta gyerek lehetsz.
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#74
Nov 14 2011 05:23am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 13:22)
ha te azt szarnak nevezed akkor be is mutatkoztal, te valami nagyon buta gyerek lehetsz.
nem lehet mindenki olyan aktualis individualis szemely mint te : (
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#75
Nov 14 2011 05:23am
Quote (Saenchai @ Nov 14 2011 11:17am)
szép próbálkozás,de szavaid csupán üres szóhalmozások Kajnista finoman ívelő barokkos körmondataihoz képest...
Koszonom szepen baratom
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#76
Nov 14 2011 05:24am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 12:22)
ha te azt szarnak nevezed akkor be is mutatkoztal, te valami nagyon buta gyerek lehetsz.
te meg teljesen feleslegesen játszod a gecire művelt embert,csak nevetségessé teszed magad annak a szövegnek a stílusával
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#77
Nov 14 2011 05:24am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 11:23am)
Koszonom szepen baratom
aktualis individualis szemely intelaktualisan fogalmaz
daneeka10
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold
:
0.00
#78
Nov 14 2011 05:26am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 12:53pm)
Meg forditani sem tudsz rendesen, en inkabb igy forditanam le:
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 01:17pm)
nagyon gyenge a németed
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#79
Nov 14 2011 05:27am
Quote (daneeka10 @ 14 Nov 2011 12:26)
http://www.mollydalbec.com/wp-content/uploads/2010/11/google-dr-evil.jpg
nehogy már komolyan vedd amit írtam
meatyowllegs
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold
:
1,090.00
Warn: 10%
#80
Nov 14 2011 05:27am
latom a hunsub mar nagyon ki volt ehezve egy ilyen topikra
hogyhogy meg csak 8 oldalas?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
64
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact