d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev167891064Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:17am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 11:16am)
inkább ne legyen szavam, minthogy akkora ökörségeket írjak mint te :D


olvass mar vissza te szerencsetlen, egy szot nem ertesz abbol amit irtam,
nincs inkabb, egyszeruen ne legyen szavad.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 05:21am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 13:17)
olvass mar vissza te szerencsetlen, egy szot nem ertesz abbol amit irtam,
nincs inkabb, egyszeruen ne legyen szavad.


csodálkoznék, ha bárki is értene valamit abból a szarból amit odahánytál
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:22am
Quote (Ad4mz @ Nov 14 2011 11:21am)
csodálkoznék, ha bárki is értene valamit abból a szarból amit odahánytál


ha te azt szarnak nevezed akkor be is mutatkoztal, te valami nagyon buta gyerek lehetsz.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 14 2011 05:23am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 13:22)
ha te azt szarnak nevezed akkor be is mutatkoztal, te valami nagyon buta gyerek lehetsz.


nem lehet mindenki olyan aktualis individualis szemely mint te : (
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:23am
Quote (Saenchai @ Nov 14 2011 11:17am)
szép próbálkozás,de szavaid csupán üres szóhalmozások Kajnista finoman ívelő barokkos körmondataihoz képest...


Koszonom szepen baratom :)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:24am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 12:22)
ha te azt szarnak nevezed akkor be is mutatkoztal, te valami nagyon buta gyerek lehetsz.


te meg teljesen feleslegesen játszod a gecire művelt embert,csak nevetségessé teszed magad annak a szövegnek a stílusával
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 14 2011 05:24am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 11:23am)
Koszonom szepen baratom :)


aktualis individualis szemely intelaktualisan fogalmaz
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:26am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 12:53pm)
Meg forditani sem tudsz rendesen, en inkabb igy forditanam le:


Quote (Rawen @ Nov 14 2011 01:17pm)
nagyon gyenge a németed


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:27am
Quote (daneeka10 @ 14 Nov 2011 12:26)
http://www.mollydalbec.com/wp-content/uploads/2010/11/google-dr-evil.jpg


nehogy már komolyan vedd amit írtam
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:27am
latom a hunsub mar nagyon ki volt ehezve egy ilyen topikra
hogyhogy meg csak 8 oldalas?
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891064Next
Closed New Topic New Poll