d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev167891013Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 04:45am
Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 11:44)
a te példád volt farokság,mert attól,hogy páran vezetnek betépve még nem kell beskatulyázni mindenkit

és vannak olyan emberek,akik laptopoznak/sminkelnek/stb. vezetés közben


semmiben nem kell általánositani...
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 30 2011 04:49am
Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 12:44)
a te példád volt farokság,mert attól,hogy páran vezetnek betépve még nem kell beskatulyázni mindenkit

és vannak olyan emberek,akik laptopoznak/sminkelnek/stb. vezetés közben


Nem is tettem. Nem skatulyáztam be senkit. Nincs bajom velük, attól függetlenül, hogy talán nekik is jobb lenne, ha nem csinálnák. De az alkoholistának sem tudod megmondani, hogy ne igyon, max. ha eltiltod tőle. Pedig árt neki. Cigi detto, de attól legalább a józan ítélőképességed/testi és lelki tevékenységeid nem beflyásolódnak. Az meg nem érv, hogy "de azok sem tiltottak". Ártalmasak, de túl nagy réteg használja ahhoz, hogy már ne lehessen betiltani.


Quote (Saenchai @ 30 Sep 2011 12:44)
pedig de,mindkettő 0 sűrűséggel fordul elő nálam :)


Nálad... :)

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Sep 30 2011 04:51am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 05:14am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 30 2011 12:49pm)



Nálad... :)


ja,ezért nem is szeretem,mikor akármiben általánosítanak
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 30 2011 06:28am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 11:44)
Oké, de talán a gép nem üti ki az agyamat. Talán a gép miatt nem ülök besszívva egy kocsiba és nyírok ki véletlen valakit.


tipikus média, szülők agymosottja
Quote (lakatosmegatron @ 30 Sep 2011 11:25)
hát szerintem ne legalizálják, így is annyi agyhalott futkozik az utcán ,hogy csak na, legalább most ,h illegális a fiatalabb korosztályt valamilyen szinten szabályozza ,hogy szarrádrogozza az agyát.
also: én még nem láttam olyan értelmes embert akit állandóan sziv meg drogozik, hiába mondja mindenki ,hogy nem butítja jobban az agyat mint a pia stb, szerintem ez beszél magáér.

hurcoljatok meg


haverom 5 éve szív valami undorító módon, de emellett csak 4-5ös ZH-kat ír BME mérnökinfon, a tanulmányai jóval az átlag fölött vannak
másik haverom, szint úgy 3-4 éve szív, kiemelkedően jó síoktató, azon kívül neki is jeles tanulmányai vannak
másik srác, akit az astoriánál pakoltattak ki, szint úgy jó eredményeket produkál az egyetemen.

now what?



annyira szánalmas egyes emberek hozzáállása itt... fogalmuk sincs az egészről, és csak azt hebegik, amit a médiában meg a szülőktől hallanak.

jah, és én is heti 1-2x pöppentek, és csak ível felfele az életem.
(nehogy valamelyik idióta azt a következtetést vonja le, hogy a fű miatt)

This post was edited by TouchCow on Sep 30 2011 06:30am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 06:30am
Quote (TouchCow @ 30 Sep 2011 13:28)
tipikus média, szülők agymosottja


haverom 5 éve szív valami undorító módon, de emellett csak 4-5ös ZH-kat ír BME mérnökinfon, a tanulmányai jóval az átlag fölött vannak
másik haverom, szint úgy 3-4 éve szív, kiemelkedően jó síoktató, azon kívül neki is jeles tanulmányai vannak
másik srác, akit az astoriánál pakoltattak ki, szint úgy jó eredményeket produkál az egyetemen.

now what?



annyira szánalmas egyes emberek hozzáállása itt... fogalmuk sincs az egészről, és csak azt hebegik, amit a médiában meg a szülőktől hallanak.


nekem meg csak agyament fuves haverjaim vannak now what?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 06:31am
Quote (TouchCow @ 30 Sep 2011 14:28)
tipikus média, szülők agymosottja


haverom 5 éve szív valami undorító módon, de emellett csak 4-5ös ZH-kat ír BME mérnökinfon, a tanulmányai jóval az átlag fölött vannak
másik haverom, szint úgy 3-4 éve szív, kiemelkedően jó síoktató, azon kívül neki is jeles tanulmányai vannak
másik srác, akit az astoriánál pakoltattak ki, szint úgy jó eredményeket produkál az egyetemen.

now what?



annyira szánalmas egyes emberek hozzáállása itt... fogalmuk sincs az egészről, és csak azt hebegik, amit a médiában meg a szülőktől hallanak.

jah, és én is heti 1-2x pöppentek, és csak ível felfele az életem.




amúgy nekem is van ismerősöm, aki hetente többször szív (kb. naponta), és bme-n vegyészmérnökire jár, de azért nem ez a jellemzőbb

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 30 2011 06:31am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 30 2011 06:35am
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 14:30)
nekem meg csak agyament fuves haverjaim vannak now what?


nem feltétlen kell ahhoz fű, hogy agyament legyen valaki
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 06:37am
Quote (TouchCow @ 30 Sep 2011 13:35)
nem feltétlen kell ahhoz fű, hogy agyament legyen valaki


ezért nem kell általánositani mint már leirtam fentebb
persze te sem általánositottál szoval mind1

csak ne akarjuk egymást arrol meggyőzni hogy a fűnek semmi mellék illetve káros hatása nincs ezért nyugodtan legalizáljuk
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 06:38am
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 14:37)
ezért nem kell általánositani mint már leirtam fentebb
persze te sem általánositottál szoval mind1

csak ne akarjuk egymást arrol meggyőzni hogy a fűnek semmi mellék illetve káros hatása nincs ezért nyugodtan legalizáljuk


de tök mindegy, mert aki akar, az így is füvezik, csak nem adózik utána
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 06:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 13:38)
de tök mindegy, mert aki akar, az így is füvezik, csak nem adózik utána


szerintem ez legyen a legkisebb gond
lassan már a levegő vételt is megadoztatják
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891013Next
Closed New Topic New Poll