d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Party Topic
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 11 2011 01:54pm
Quote (ace07 @ May 11 2011 05:47pm)
nem drága az a hely egy kicsit?


Belépő lányoknak ingyenes, férfiaknak 1000Ft. A pia az bent igen drága... előtte kell inni. : D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 11 2011 01:56pm
bedobok egy ilyet, hátha valakit érdekel.

Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
May 11 2011 02:01pm


ordas lesz.

This post was edited by text_killer on May 11 2011 02:01pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 11 2011 02:01pm
Quote (Kenny10 @ 11 May 2011 21:54)
Belépő lányoknak ingyenes, férfiaknak 1000Ft. A pia az bent igen drága... előtte kell inni. : D


mennyi a legolcsóbb sör bent?
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 11 2011 02:08pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 11 2011 09:01pm)
mennyi a legolcsóbb sör bent?


Fuu passz. A fütyülős az 750Ft (4cl), ha ehhez viszonyítjuk akkor van 500ft egy üveg sör..
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 11 2011 02:15pm
Quote (Kenny10 @ 11 May 2011 22:08)
Fuu passz. A fütyülős az 750Ft (4cl), ha ehhez viszonyítjuk akkor van 500ft egy üveg sör..


hm, azt hittem viccesebb, kultúrkocsmákban is elkérnek hasonló árakat, ty.

ontopic:

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=190646230981450

:O

mondjuk gondolom a tömeg miatt kb. lehetetlen lesz inni
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 11 2011 02:25pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 11 2011 09:15pm)
hm, azt hittem viccesebb, kultúrkocsmákban is elkérnek hasonló árakat, ty.

ontopic:

http://www.facebook.com/?!/event.php?eid=190646230981450

:O

mondjuk gondolom a tömeg miatt kb. lehetetlen lesz inni


Hát ezt csak kb. mondom, nem biztos. :c
jaja amúgy lehet
Bár most a karszalaggal bármelyik helyre bemehetsz majd, Dokkoló is 21.én nyit, de ott sok a drokos...
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
May 20 2011 10:42am
Hali

Hajógyárin lévő szórakozó helyek közül melyik az ami esetleg hasonlít a Mori 2-re vagy Corvintetőre.
(szóval kevés pózer, egoista picsa és normális emberek)
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 20 2011 10:43am
Quote (Tommy_hun @ May 20 2011 05:42pm)
Hali

Hajógyárin lévő szórakozó helyek közül melyik az ami esetleg hasonlít a Mori 2-re vagy Corvintetőre.
(szóval kevés pózer, egoista picsa és normális emberek)


Ott nincs olyan hely : D
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
May 20 2011 10:44am
Quote (Kenny10 @ May 20 2011 04:43pm)
Ott nincs olyan hely : D


:D mennyire tűrhető hely amúgy? (akármelyik)

mind1 lenézek , úgyis ráérek

This post was edited by Tommy_hun on May 20 2011 10:47am
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll