☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Party Topic
Prev
1
6
7
8
9
10
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3209
Replies: 106
Track Topic
Kenny10
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
3,065.00
#71
May 11 2011 01:54pm
Quote (ace07 @ May 11 2011 05:47pm)
nem drága az a hely egy kicsit?
Belépő lányoknak ingyenes, férfiaknak 1000Ft. A pia az bent igen drága... előtte kell inni. : D
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#72
May 11 2011 01:56pm
bedobok egy ilyet, hátha valakit érdekel.
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#73
May 11 2011 02:01pm
ordas lesz.
This post was edited by text_killer on May 11 2011 02:01pm
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#74
May 11 2011 02:01pm
Quote (Kenny10 @ 11 May 2011 21:54)
Belépő lányoknak ingyenes, férfiaknak 1000Ft. A pia az bent igen drága... előtte kell inni. : D
mennyi a legolcsóbb sör bent?
Kenny10
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
3,065.00
#75
May 11 2011 02:08pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 11 2011 09:01pm)
mennyi a legolcsóbb sör bent?
Fuu passz. A fütyülős az 750Ft (4cl), ha ehhez viszonyítjuk akkor van 500ft egy üveg sör..
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#76
May 11 2011 02:15pm
Quote (Kenny10 @ 11 May 2011 22:08)
Fuu passz. A fütyülős az 750Ft (4cl), ha ehhez viszonyítjuk akkor van 500ft egy üveg sör..
hm, azt hittem viccesebb, kultúrkocsmákban is elkérnek hasonló árakat, ty.
ontopic:
http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=190646230981450
mondjuk gondolom a tömeg miatt kb. lehetetlen lesz inni
Kenny10
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
3,065.00
#77
May 11 2011 02:25pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 11 2011 09:15pm)
hm, azt hittem viccesebb, kultúrkocsmákban is elkérnek hasonló árakat, ty.
ontopic:
http://www.facebook.com/?!/event.php?eid=190646230981450
mondjuk gondolom a tömeg miatt kb. lehetetlen lesz inni
Hát ezt csak kb. mondom, nem biztos. :c
jaja amúgy lehet
Bár most a karszalaggal bármelyik helyre bemehetsz majd, Dokkoló is 21.én nyit, de ott sok a drokos...
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#78
May 20 2011 10:42am
Hali
Hajógyárin lévő szórakozó helyek közül melyik az ami esetleg hasonlít a Mori 2-re vagy Corvintetőre.
(szóval kevés pózer, egoista picsa és normális emberek)
Kenny10
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
3,065.00
#79
May 20 2011 10:43am
Quote (Tommy_hun @ May 20 2011 05:42pm)
Hali
Hajógyárin lévő szórakozó helyek közül melyik az ami esetleg hasonlít a Mori 2-re vagy Corvintetőre.
(szóval kevés pózer, egoista picsa és normális emberek)
Ott nincs olyan hely : D
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#80
May 20 2011 10:44am
Quote (Kenny10 @ May 20 2011 04:43pm)
Ott nincs olyan hely : D
mennyire tűrhető hely amúgy? (akármelyik)
mind1 lenézek , úgyis ráérek
This post was edited by Tommy_hun on May 20 2011 10:47am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact