Quote (bajcli @ Apr 7 2011 12:47pm)
http://www.youtube.com/watch?v=RTjRy80z8zg
hú, ez tet cik
Quote (Inakwo @ Apr 7 2011 12:52pm)
hallgatom, bejön ez a stilus simán(főleg vocal miatt) bár fogalmam sincs milyen stilus
nézegettem a oldalt a javaslatokat de csak a Dennis Ferrert ismerem azt nagyon szeretem
jah Markus bácsi tud valamit lesz idén itthon valamikor?
nemrég volt up the clubban csak sajnos nem tudtam menni :/
amúgy az progressive house
This post was edited by Rezs on Apr 7 2011 06:54am