☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Diablo Subforum > Poll
Prev
1
6
7
8
9
10
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2748
Replies: 91
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
RedBlueDevils
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold
:
252.12
#71
Apr 4 2011 04:24pm
ártani úgy gondolom nem árthat semmit. ha esetleg valaki meggondolatlan idetéved subra, akkor nem fog összevissza topikot nyitni és ezért nem anyázzák szét, hanem tudja hova kell. annak idején én örültem volna egy ilyennek
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#72
Apr 4 2011 06:02pm
Quote (Janou @ Apr 4 2011 11:21pm)
nálad szintén felesleges kifejteni
utalom a torok kamion soforoket.
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#73
Apr 4 2011 06:16pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 5 Apr 2011 01:02)
utalom a torok kamion soforoket.
amit csinálsz, az egy darabig még vicces volt, de nagyon átcsúszott az elcsépelt és szánalmas kategóriába
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#74
Apr 4 2011 06:26pm
(x) igen
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#75
Apr 4 2011 10:56pm
Quote (Janou @ 5 Apr 2011 02:16)
amit csinálsz, az egy darabig még vicces volt, de nagyon átcsúszott az elcsépelt és szánalmas kategóriába
amúgy már tényleg uncsi
csak ilyen postot látok tőle
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#76
Apr 5 2011 03:25am
Quote (Janou @ Apr 5 2011 01:16am)
amit csinálsz, az egy darabig még vicces volt, de nagyon átcsúszott az elcsépelt és szánalmas kategóriába
ez van. magamat azert eleg jol elszorakoztatom, masok meg szanakozhatnak.
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#77
Apr 5 2011 03:33am
Quote (Janou @ 5 Apr 2011 01:16)
amit csinálsz, az egy darabig még vicces volt, de nagyon átcsúszott az elcsépelt és szánalmas kategóriába
biztos te is csak hippibölcsész vagy, akinek a combcsontjából szobrokat kéne faragni.
amúgy vouch.
gerx03
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold
:
7,833.05
#78
Apr 5 2011 02:15pm
[x] Igen
( meg titokban bump is )
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#79
Apr 5 2011 03:28pm
jó ötlet
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#80
Apr 5 2011 03:40pm
Quote (Nerz8 @ Apr 5 2011 10:33am)
biztos te is csak hippibölcsész vagy, akinek a combcsontjából szobrokat kéne faragni.
amúgy vouch.
jo is hogy mondod, a combcsontosat mar vagy egy hete nem sutottem el.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact