d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev167891035Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 9 2011 03:34am
Quote (Inakwo @ 9 Mar 2011 11:32)
már több ezret küldtem

de te le se szarsz
sad story


nem akarok másodhegedűs lenni a barátnőd mellett : (

This post was edited by Ad4mz on Mar 9 2011 03:34am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 9 2011 03:34am
végigolvastam. nevettem.
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 03:37am
Quote (Ad4mz @ 9 Mar 2011 11:30)
küldesz nekem is puszit?


:kiss:
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 9 2011 03:57am
Quote (turohazi @ 9 Mar 2011 09:38)
Aranyosak vagytok!


np

szólíthatlak téged is öcsinek?
vagy palaszar a hivatalos megszólítás?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2011 03:58am
Quote (Ad4mz @ 9 Mar 2011 10:34)
nem akarok másodhegedűs lenni a barátnőd mellett : (


érthető nem szereted a vegyes kapcsolatokat
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Mar 9 2011 03:58am
Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 10:19)
Üdv itt turohazi!

Egyébként a felmerülő vitába csak annyit mondanék, hogy az újak ott rontják el a dolgot, hogy
mindent mindig jobban tudnak, és ez természetesen az összeszokott közösségnek nem tetszik,
ami valahol szerintem érthető is.
Amúgy nem nevezném rossz helynek a hunsubot, persze van, volt pár olyan alak, aki itt akarja
kiélni az elnyomottságát, de én azt mondanám, hogy ez a 10%. Csak tudni kell kezelni a többieket,
ami simán működik, ha tisztelnek. Azt viszont kiérdemelni kell, amit csak azzal tudsz, hogy a közösség
hangját megtalálod. Vagy nem tudom jobban megfogalmazni, de szerintem a többség érteni fogja
miről karattyolok. :D
Lehet ritkán járok mostmár ide, de ettől még az egyik legjobb közösségnek látom. Azért elég sok barátság
szövődött itt, és ha olyan dolgokról van szó, akkor nagyon összetartó is.

*csöpögős post off*


így van, ha jönne valami random állat és bántana, akkor biztos vagyok benne, hogy rezs azonnal ugrana, megvédene és a hatalmas bálna faszát ledugná a támadóm bal hallójáratán. :blush:

ja és Linda: My tewnty-ninth donor is MakeLoveNoWar -> 500fg for Woman's day. Women's Day lesz az.

This post was edited by Aston on Mar 9 2011 04:01am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 04:04am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 01:55)
Pedig ő Magyar részleg legalább 90%nál normálisabb : )


kinemszarjale
ha normalis, akkor valoszinuleg nem lesz nagy móka, hogy itt van, mert aki itt vicces, vagy szorakoztato, az nem normalis
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 04:05am
Quote (Moonflow @ Mar 9 2011 11:04am)
kinemszarjale
ha normalis, akkor valoszinuleg nem lesz nagy móka, hogy itt van, mert aki itt vicces, vagy szorakoztato, az nem normalis


nevettem

bár valószínűleg nem a postod miatt, hanem mert a topic alján feltűnt lakatosmegatron!

(semi-proof: 5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): beni, Moonflow, bbaallaaggee, Ad4mz, lakatosmegatron )

This post was edited by beni on Mar 9 2011 04:05am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2011 04:09am
Quote (beni @ 9 Mar 2011 11:05)
nevettem

bár valószínűleg nem a postod miatt, hanem mert a topic alján feltűnt lakatosmegatron!

(semi-proof: 5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): beni, Moonflow, bbaallaaggee, Ad4mz, lakatosmegatron )


:DDDDDDDDDDDDD

lakatos :DDD kiő valami fém gyűjtő alakváltó??
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 04:16am
Quote (Inakwo @ Mar 9 2011 11:09am)
:DDDDDDDDDDDDD

lakatos :DDD kiő valami fém gyűjtő alakváltó??


Olyan mint valami nagy pusztító fekete lyuk. Magába olvasztja az univerzum érceit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891035Next
Add Reply New Topic New Poll