Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 01:38am)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs696.snc4/63633_188862791128100_100000131410900_784401_7854957_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs941.snc4/73460_173792669301779_100000131410900_664273_3722258_n.jpg
fasza volt mert még szűz volt és olxan szűk volt hogy alig bírtam beverni neki

nekem meg ez nem tetszik

bár előttem most rózsaszín köd, úgyhogy nem ítélkezem...

Quote (Fezmin @ Jan 8 2011 01:39am)
Tisztelheted a nőket, csupa kisbetűvel írud a neveket.
nemecsek ernő
nemár kérlek most ezzel nebánts, nem izélek soha a shifttel..
This post was edited by Epiphone on Jan 7 2011 05:42pm