d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nagyon Drámai Sztorim Van
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 7 2011 05:34pm
Quote (jarabekg @ 8 Jan 2011 00:31)
nagyon hasonlít arra a német 13 éves cserediáklányra akit megbasztam anyám kocsiának a háccsóülésén...
csak az szőke-kékszemű volt, és epic dudái is voltak

vicces volt mert én nem beszéltem németül ő meg se magyarul se franciául, de megoldottuk a nyelvi gondjainkat ha értitek :D

inb4 pic
minnyá keresek


nem fosta össze magát?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 7 2011 05:35pm
aki veled összejön,azzal eleve valami baj van
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:38pm
Quote (Saenchai @ Jan 8 2011 01:35am)
aki veled összejön,azzal eleve valami baj van


true story, de buknak mostanság 8D
de azt azért tényleg nem mondom, hogy tiszta vok
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 7 2011 05:38pm
Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 01:33am)
el fog tartani egy ideig, mert elfelejtettem hogy hogy hívják


próbálkozz a Jürgennel vagy az Adolffal
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 7 2011 05:38pm
Quote (anyd @ Jan 8 2011 12:32am)
OH HANS







fasza volt mert még szűz volt és olxan szűk volt hogy alig bírtam beverni neki :drool:

This post was edited by jarabekg on Jan 7 2011 05:38pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 7 2011 05:39pm
és ez innentől bme vizsgatopik,
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 7 2011 05:39pm
Quote (jarabekg @ 8 Jan 2011 00:38)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs696.snc4/63633_188862791128100_100000131410900_784401_7854957_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs941.snc4/73460_173792669301779_100000131410900_664273_3722258_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs696.snc4/63633_188862791128100_100000131410900_784401_7854957_n.jpg

fasza volt mert még szűz volt és olxan szűk volt hogy alig bírtam beverni neki  :drool:


hat azert ezt megbasznam.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 7 2011 05:39pm
Tisztelheted a nőket, csupa kisbetűvel írod a neveket.

nemecsek ernő

This post was edited by Fezmin on Jan 7 2011 05:41pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 7 2011 05:40pm
Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 12:38am)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs696.snc4/63633_188862791128100_100000131410900_784401_7854957_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs941.snc4/73460_173792669301779_100000131410900_664273_3722258_n.jpg


fasza volt mert még szűz volt és olxan szűk volt hogy alig bírtam beverni neki  :drool:


aranyosnak tűnik
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:42pm
Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 01:38am)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs696.snc4/63633_188862791128100_100000131410900_784401_7854957_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs941.snc4/73460_173792669301779_100000131410900_664273_3722258_n.jpg


fasza volt mert még szűz volt és olxan szűk volt hogy alig bírtam beverni neki  :drool:


nekem meg ez nem tetszik :D bár előttem most rózsaszín köd, úgyhogy nem ítélkezem... :D

Quote (Fezmin @ Jan 8 2011 01:39am)
Tisztelheted a nőket, csupa kisbetűvel írud a neveket.

nemecsek ernő


nemár kérlek most ezzel nebánts, nem izélek soha a shifttel..

This post was edited by Epiphone on Jan 7 2011 05:42pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll