d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvaj Spotted > Wtf?
Prev1678910Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 2 2011 10:58am
Kovássy Levente üzenete (17:54):
kaptam 10%-ot is
8DDDDDDD
viszlát youtubetag
[IMG]
http://ihasahotdog.files.***/2009/10/funny-dog-pictures-editorial-opinion.jpg[/IMG]

bassza meg a kép, following message does not neccesarily reflect my opinion.

Kovássy Levente üzenete (17:56):
inkább azt írd be h lázadjunk!

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jan 2 2011 10:58am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 2 2011 10:58am
Quote (ace07 @ Jan 2 2011 05:57pm)
iso more hint :D


olyan vallás aohl a pokémonoknak zöld a hasa
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 2 2011 10:58am
Quote (ace07 @ Jan 2 2011 05:57pm)
iso more hint :D


lezsidózta njagot.




bb.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Jan 2 2011 10:58am
Quote (Baleee @ 2 Jan 2011 18:56)
Ha leírom, akkor én is kapok 10%-ot... :D


inkabb ls reszlegbe megint postolj egy paparickroll topicot :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 2 2011 10:58am
Quote (ace07 @ 2 Jan 2011 18:57)
iso more hint :D




Oldal vezetője + ha nem fürdesz ilyen vagy + Jézus is az volt...
Jan 2 2011 10:58am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 2 2011 11:00am
Quote (Kemkolok @ Jan 2 2011 05:58pm)
az volt odaírva h njag egy baszott zsidó
és valszeg tényleg az ha erre ennyire harapnak 8DDDDDDDDDDDDdd


wb
gyors suspi volt
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 2 2011 11:00am
Quote (Kemkolok @ 2 Jan 2011 17:58)
az volt odaírva h
és valszeg tényleg az ha erre ennyire harapnak 8DDDDDDDDDDDDdd


és valszeg ez is warn, noob vagy.
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Jan 2 2011 11:00am
Quote (Flutter @ Jan 2 2011 06:00pm)
wb
gyors suspi volt


csak törölni kell a mézeskalácsokat a firefoxból
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 2 2011 11:01am
Quote (Kemkolok @ Jan 2 2011 05:00pm)
csak törölni kell a mézeskalácsokat a firefoxból


ne sírjál, én három hetet kaptam njag képeiért
ja nem, csak kettőt

This post was edited by xGurke on Jan 2 2011 11:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Closed New Topic New Poll