d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev167891021Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 15 2010 02:36pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 Dec 2010 21:35)
foldharcnak nalunk azt hivjak, amikor birkoban terdelo helyzetbol indulsz es nem szabad labra allni.


jo én nem tudom csak hallottam valamit
vagy birkozás lenne nem tudom igazábol
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2010 02:36pm
Quote (xGurke @ 15 Dec 2010 22:34)
TE MI A HALÁL FASZA EZ? : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD EZ NEKED KÜZDŐSPORT ?? :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ez a leglátványosabb versenysport a világon.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 15 2010 02:37pm
Quote (xGurke @ 15 Dec 2010 21:36)
meg hát sok értelme van megtanulni ak-val verekedni meg hasonlók.
még 8kerbe se gyakran támadnak meg olyannal :c
késig még ok


én nem láttam ak-t azon a videón
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2010 02:37pm
Quote (bajcli @ 15 Dec 2010 22:36)
ez a leglátványosabb versenysport a világon.


Nekem a műkorcsolya jobban tetszik.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 15 2010 02:38pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 15 2010 09:37pm)
én nem láttam ak-t azon a videón


szar vagy kapitanyszellem.

egyebkent meg miert ne tanuljal meg gepkarabellyal vagy bajonettel verekedni? ha sose lesz ra szukseged, akkor se art, sot
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2010 02:39pm
Quote (josheide @ 15 Dec 2010 22:37)
Nekem a műkorcsolya jobban tetszik.


nemis érdemes neked krav magát gyakorolnod, járjál inkább korizni, oszt ha valaki belédköt, pofánbaszod a korcsolyával, tuti szétmegy a feje!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 15 2010 02:39pm
Quote (xGurke @ Dec 15 2010 09:34pm)
TE MI A HALÁL FASZA EZ? : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD EZ NEKED KÜZDŐSPORT ?? :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nálunk is van 3 pontos versenyszám (első három találatot bevivő nyer) és én már azt is utálom. De ez? Mint a tőrvívásban komolyan. Nem számít, hogy szívendöftek ha 0.3 seccel korábban én karcoltam meg a lábujját.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 15 2010 02:40pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 Dec 2010 21:38)
szar vagy kapitanyszellem.

egyebkent meg miert ne tanuljal meg gepkarabellyal vagy bajonettel verekedni? ha sose lesz ra szukseged, akkor se art, sot


ennyi erovel mi a fasznak tanuljal meg verekedni
ki se menj otthonrol kockulj 24/7 és biztos hogy nem fogsz verekedni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 15 2010 02:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Dec 2010 21:40)
ennyi erovel mi a fasznak tanuljal meg verekedni
ki se menj otthonrol kockulj 24/7 és biztos hogy nem fogsz verekedni


jsp>>>>
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2010 02:41pm
Quote (bajcli @ 15 Dec 2010 22:39)
nemis érdemes neked krav magát gyakorolnod, járjál inkább korizni, oszt ha valaki belédköt, pofánbaszod a korcsolyával, tuti szétmegy a feje!


Amúgy nagyon szeretek korcsolyázni, most végre sikerült egy műkorcsolyázó sráctól egy-két dolgot ellesnem.
Hihetetlen amiket azok művelnek a jégen, csak nem feltétlen túl férfias.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891021Next
Add Reply New Topic New Poll