Quote (bajcli @ 15 Dec 2010 22:39)
nemis érdemes neked krav magát gyakorolnod, járjál inkább korizni, oszt ha valaki belédköt, pofánbaszod a korcsolyával, tuti szétmegy a feje!
Amúgy nagyon szeretek korcsolyázni, most végre sikerült egy műkorcsolyázó sráctól egy-két dolgot ellesnem.
Hihetetlen amiket azok művelnek a jégen, csak nem feltétlen túl férfias.