d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Rok Topic
Prev167891045Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Oct 10 2010 07:18am
összekapartam 6 lemezt amiről úgy érzem, hogy hiányoznak youtuberól, meg az interneten sincsenek fent, majd bepostolom a channelt.

ma elkezdtem feltölteni őket, minden hétvégén összeszedek párat, remélem nem visznek börtönbe youtubék.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2010 07:19am
Quote (Taszilo.^ @ 10 Oct 2010 15:14)
szeretem lolat, es igen, trolololol


kibaszottul unalmas vagy
kocc
http://www.youtube.com/watch?v=sesOnXMcaBk&feature=channel
Quote (Eszilard @ 10 Oct 2010 15:21)
ez mióta rók omfg


olvasd el a nyitopostot te fogyatekos

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 10 2010 07:22am
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Oct 10 2010 07:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Oct 2010 15:19)


ez mióta rók omfg
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 10 2010 07:24am
Quote (Eszilard @ 10 Oct 2010 15:21)
ez mióta rók omfg


dob + gitár stimmt

http://www.youtube.com/watch?v=1td4sgFQRgQ

egyik legjobban eltalált szóló imo
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Oct 10 2010 07:27am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Oct 2010 15:24)
dob + gitár stimmt

http://www.youtube.com/watch?v=1td4sgFQRgQ

egyik legjobban eltalált szóló imo


de attól még egy moslék ez a linkin park
se nem rók se nem teknó.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 10 2010 07:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 10 2010 02:19pm)
kibaszottul unalmas vagy
kocc
http://www.youtube.com/watch?v=sesOnXMcaBk&feature=channel


olvasd el a nyitopostot te fogyatekos


ha unalmas vagyok, akkor ne etess :$

btw ircen felmerult a kerdes, hogy a fish az rokk-e
minnya nyitok is rola pollt!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 10 2010 07:31am
Quote (Eszilard @ 10 Oct 2010 15:27)
de attól még egy moslék ez a linkin park
se nem rók se nem teknó.


Egy pop szar, de attól még rók.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 10 2010 07:32am
Quote (Taszilo.^ @ 10 Oct 2010 14:28)
ha unalmas vagyok, akkor ne etess :$

btw ircen felmerult a kerdes, hogy a fish az rokk-e
minnya nyitok is rola pollt!


a fish inkább alternative rock, mint mezei rock

Quote (TouchCow @ 10 Oct 2010 14:31)
Egy pop szar, de attól még rók.


vucs

This post was edited by Aston on Oct 10 2010 07:32am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 10 2010 07:33am
Quote (Aston @ Oct 10 2010 02:32pm)
a fish inkább alternative rock, mint mezei rock



vucs


igazabol nem is rok
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 10 2010 07:34am


Ezt pedig hallgassa meg minden állat, mert best ever.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891045Next
Add Reply New Topic New Poll