d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Önkormányzati Választás 2010
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 3 2010 06:20am
El kéne menni életem első szavazására,csak nem tudom kire szavazzak
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 3 2010 06:24am
Quote (Ghostmasterq @ 3 Oct 2010 13:20)
El kéne menni életem első szavazására,csak nem tudom kire szavazzak


Dobos Laci bá egy intelligens művelt ember!

ki a helyi jelölt nálatok?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 3 2010 06:28am
Quote (Janou @ Oct 3 2010 12:24pm)
Dobos Laci bá egy intelligens művelt ember!

ki a helyi jelölt nálatok?


Este 7ig kampánycsend!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 3 2010 06:33am
Quote (Ghostmasterq @ 3 Oct 2010 14:20)
El kéne menni életem első szavazására,csak nem tudom kire szavazzak


szavazz kádár jánosra
Member
Posts: 192
Joined: Sep 1 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 3 2010 06:34am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 02:20pm)
El kéne menni életem első szavazására,csak nem tudom kire szavazzak


akkor trollkodj és fotózd le mit alkottál a szavazólapra és postold ide
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 3 2010 06:36am
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ 3 Oct 2010 14:34)
akkor trollkodj és fotózd le mit alkottál a szavazólapra és postold ide


ilyennel szerintem én nem fogok viccelődni :c
ez fontos
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 3 2010 06:46am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 12:36pm)
ilyennel szerintem én nem fogok viccelődni :c
ez fontos


Oh mennyire komolyan veszik...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 3 2010 06:48am
Quote (Ghostmasterq @ 3 Oct 2010 14:36)
ilyennel szerintem én nem fogok viccelődni :c
ez fontos


jajdeszép a fiatalkori jóhiszeműség :rolleyes:
Member
Posts: 192
Joined: Sep 1 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 3 2010 06:48am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 02:36pm)
ilyennel szerintem én nem fogok viccelődni :c
ez fontos


jó mondjuk életem első szavazását és nem basznám el
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 3 2010 06:49am
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ 3 Oct 2010 14:48)
jó mondjuk életem első szavazását és nem basznám el


ikertesóm azt csinálta fél éve
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll