☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Önkormányzati Választás 2010
Prev
1
6
7
8
9
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1634
Replies: 99
Track Topic
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#71
Oct 3 2010 06:20am
El kéne menni életem első szavazására,csak nem tudom kire szavazzak
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#72
Oct 3 2010 06:24am
Quote (Ghostmasterq @ 3 Oct 2010 13:20)
El kéne menni életem első szavazására,csak nem tudom kire szavazzak
Dobos Laci bá egy intelligens művelt ember!
ki a helyi jelölt nálatok?
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#73
Oct 3 2010 06:28am
Quote (Janou @ Oct 3 2010 12:24pm)
Dobos Laci bá egy intelligens művelt ember!
ki a helyi jelölt nálatok?
Este 7ig kampánycsend!
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#74
Oct 3 2010 06:33am
Quote (Ghostmasterq @ 3 Oct 2010 14:20)
El kéne menni életem első szavazására,csak nem tudom kire szavazzak
szavazz kádár jánosra
CsakMaraKellEzAzAcc
Member
Posts: 192
Joined: Sep 1 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#75
Oct 3 2010 06:34am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 02:20pm)
El kéne menni életem első szavazására,csak nem tudom kire szavazzak
akkor trollkodj és fotózd le mit alkottál a szavazólapra és postold ide
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#76
Oct 3 2010 06:36am
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ 3 Oct 2010 14:34)
akkor trollkodj és fotózd le mit alkottál a szavazólapra és postold ide
ilyennel szerintem én nem fogok viccelődni :c
ez fontos
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#77
Oct 3 2010 06:46am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 12:36pm)
ilyennel szerintem én nem fogok viccelődni :c
ez fontos
Oh mennyire komolyan veszik...
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#78
Oct 3 2010 06:48am
Quote (Ghostmasterq @ 3 Oct 2010 14:36)
ilyennel szerintem én nem fogok viccelődni :c
ez fontos
jajdeszép a fiatalkori jóhiszeműség
CsakMaraKellEzAzAcc
Member
Posts: 192
Joined: Sep 1 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#79
Oct 3 2010 06:48am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 02:36pm)
ilyennel szerintem én nem fogok viccelődni :c
ez fontos
jó mondjuk életem első szavazását és nem basznám el
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#80
Oct 3 2010 06:49am
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ 3 Oct 2010 14:48)
jó mondjuk életem első szavazását és nem basznám el
ikertesóm azt csinálta fél éve
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact