d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev167891012Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 1 2010 04:36am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 12:33)
sajnos meg nincs net a lakasban, szoval orarol irok, es ezen a gepen nincs msn, viszont nem hagyhattam meg egy hetig valasz nelkul a dolgot
de azert persze, itt minden van, mert ez a nagy budos anglia es itt mindenkinek megvan minden
jaj, Jano, latom elborult picit az agyad emiatt a kis baki miatt, es most minden szart osszehordasz, amirol jozan szednel lennel, tudnad, hogy nem is ugy van... de majd lenyugszol, fonok csinal uj accot, megy tovabb a melo, mi ugysem sokat dumalunk, szoval ez mar nem oszt, nem szoroz, minden visszaall a regi kerekvagasba
de azert jol esik ez a kis e-drama, majdnem mint a regi szep idok :cry:
mellesleg az, hogy latjak, oh well, ugyis mindenki tudja, hogy mi folyik itt, es amint latod, igen nagyon le se szarjak


ezek a postok bazdmeg : D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 1 2010 04:43am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 12:13pm)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?


ha ők a kutyák,te akkoris csak valami utcai korcs vagy :D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 04:46am
Quote (Rezs @ 1 Oct 2010 11:35)
nem tudom mi történt veled olivér, de kurvára idegesítő ahogy viselkedsz


kk rezs, de csak mer szerinted nem a rók a kiraj :<

Quote (Janou @ 1 Oct 2010 11:35)
semmi baj, neked szórakozás itt az egész tudom, mondhatni színház a világ, szarjunk bele egy régi barát dolgába, csak hogy legyen egy jó flameparti meg egy pici fun. sajnos ott tartunk, hogy párhuzamot tudok vonni közted és jozef közt.


a szokásos 'egyetemre járok már 3 napja és én szartam ki a világot'-szindróma, ld bme-topic


this, allitolag azt hiszem magamrol, hogy en vagyok a nagy arc, es szerintetek ez uj fajta hozzallas.. szerintem mar evek ota ilyen vagyok, de "ok" :D

Quote (Floodban @ 1 Oct 2010 11:36)
ezek a postok bazdmeg : D


8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 1 2010 04:48am
Quote (Janou @ 1 Oct 2010 12:35)
semmi baj, neked szórakozás itt az egész tudom, mondhatni színház a világ, szarjunk bele egy régi barát dolgába, csak hogy legyen egy jó flameparti meg egy pici fun. sajnos ott tartunk, hogy párhuzamot tudok vonni közted és jozef közt.


a szokásos 'egyetemre járok már 3 napja és én szartam ki a világot'-szindróma, ld bme-topic


azok tényleg >>>>>>>>>>> all
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 1 2010 04:49am
Oli nem tudom mi történt veled, de nem kéne ennyire befordulnod.

Elfogytak a newfagek és most az oldfagek ellen fordulsz vagy mi?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 04:50am
Quote (josheide @ 1 Oct 2010 11:49)
Oli nem tudom mi történt veled, de nem kéne ennyire befordulnod.

Elfogytak a newfagek és most az oldfagek ellen fordulsz vagy mi?


az egy uj megközelítése a dolgoknak
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 04:54am
Quote (josheide @ 1 Oct 2010 11:49)
Oli nem tudom mi történt veled, de nem kéne ennyire befordulnod.

Elfogytak a newfagek és most az oldfagek ellen fordulsz vagy mi?


tenyleg dno mivan
lehet janonak van igaza, de majd lenyugszom
addigra meg tuti elerem, hogy itt megutaljanak, meg legalabb 80% warnom legyen
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 1 2010 04:55am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 12:54)
tenyleg dno mivan
lehet janonak van igaza, de majd lenyugszom
addigra meg tuti elerem, hogy itt megutaljanak, meg legalabb 80% warnom legyen


Csinálj multit, Jozef elmeséli hogyan kell (2eni - nincs eni). Aztán max azt basszák meg.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 04:57am
Quote (josheide @ 1 Oct 2010 11:55)
Csinálj multit, Jozef elmeséli hogyan kell (2eni - nincs eni). Aztán max azt basszák meg.


de a multkori multimat is bezartak, szal inkabb nnty
ugyis szar a sub, mas reszet meg n hasznalom jspnek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2010 05:01am
nemtudom így utólag hogy megérte-e elolvasni ezt a topicot
na mindegy
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Closed New Topic New Poll