sajnos meg nincs net a lakasban, szoval orarol irok, es ezen a gepen nincs msn, viszont nem hagyhattam meg egy hetig valasz nelkul a dolgot
de azert persze, itt minden van, mert ez a nagy budos anglia es itt mindenkinek megvan minden
jaj, Jano, latom elborult picit az agyad emiatt a kis baki miatt, es most minden szart osszehordasz, amirol jozan szednel lennel, tudnad, hogy nem is ugy van... de majd lenyugszol, fonok csinal uj accot, megy tovabb a melo, mi ugysem sokat dumalunk, szoval ez mar nem oszt, nem szoroz, minden visszaall a regi kerekvagasba
de azert jol esik ez a kis e-drama, majdnem mint a regi szep idok

mellesleg az, hogy latjak, oh well, ugyis mindenki tudja, hogy mi folyik itt, es amint latod, igen nagyon le se szarjak