Quote (Janou @ 30 Sep 2010 19:41)
ez a baj az egyetemre frissen kerülők nagy részével, azt hiszik ők szarták ki ilyenkor a világot.
in other words : szánalmas vagy.
Jaj, Jani, szerintem te is tudod, hogy en mar alapbol ilyen beallitottsagu voltam. Hisz talalkoztunk is, tudod, hogy mekkora a pofam, azt hiszem magamrol, hogy enyem a vilag. Szerintem vicces, hogy ki hogyan reagal minderre. Ugyis tudjuk, hogy nem lesz belole semmi. De azert jol kitoltotte a delelottomet, ahogy te is felkaptad a vizet, meg ahogy sorra kaptam a pm-eket kulonbozo emberektol, akiket szinten kinos helyzetbe hozhat mindez.
Igazabol ahogy ANYADLevinek is leirtam, leszarom mar, hogy mi megy itt, es inkabb szorakoztatom sajat magam, mintsem hogy elvarjam ugyan ezt az ittlevoktol. Es nekem megvan a sajat magamhoz illo humorerzekem. Meg ha ez azzal is jar, hogy elveszitek olyan embereket mint haverok, akikkel amugy is kurva keveset beszelek (mint pl te). Hat ez van.