d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vsg?
Prev1678
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 30 2010 12:12pm
Messages: 50 (Box Full)

gl
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 30 2010 12:37pm
Quote (Moonflow @ 30 Sep 2010 19:36)
lolcry
istenem, fejezzetek mar be


nemtudom miert wannabeeskodsz

nem is gamelsz már
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 30 2010 12:39pm
Quote (Akizk @ Sep 30 2010 07:37pm)
nemtudom miert wannabeeskodsz

nem is gamelsz már


csak a tt-re hajt.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 30 2010 12:40pm
Quote (Akizk @ 30 Sep 2010 19:37)
nemtudom miert wannabeeskodsz

nem is gamelsz már


en meg azt nem ertem, hogy neked mi bajod van mindezzel... oh wait.
meg a vegen teged is reportollak LOLOLOLOLOLOL, aztan megyek es jol kiverem a farkam, hogy elertem, hogy banoljanak valaki mast is! OMG DE JO IS LENNE.

Quote (N4aBz @ 30 Sep 2010 19:39)
csak a tt-re hajt.


latod, masok megertettek, hogy mire megy ki a jatek :)

This post was edited by Moonflow on Sep 30 2010 12:40pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 30 2010 12:41pm
Quote (Moonflow @ Sep 30 2010 07:40pm)
en meg azt nem ertem, hogy neked mi bajod van mindezzel... oh wait.
meg a vegen teged is reportollak LOLOLOLOLOLOL, aztan megyek es jol kiverem a farkam, hogy elertem, hogy banoljanak valaki mast is! OMG DE JO IS LENNE.



latod, masok megertettek, hogy mire megy ki a jatek :)


kar hogy 30%on vagy :(
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 30 2010 12:41pm
Quote (Moonflow @ 30 Sep 2010 18:25)
igen jano, azert voltam afk mert faszt vertem, nem pedig azert, mert eloadasom meg mas tennivalom volt.. jo vagy.



en miert dumalnek olyasvalakivel, akinek annyira ruhellem a pofajat, mint senki maset ezen a kibaszott forumon? in other words: nem en voltam.

latom sikerult mindenkit felbasznom, gz nekem.
igazabol leszarom, itemshopolas amugy is nyomorek dolog, jano meg lovag meg effelek meg amugy is mindig cryolnak hogy vsg mekkora egy fasz, meg szar a melo, meg mittomen
jaj, e-drama, en igy szeretlek <3


ez a baj az egyetemre frissen kerülők nagy részével, azt hiszik ők szarták ki ilyenkor a világot.

in other words : szánalmas vagy.
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
Sep 30 2010 12:42pm
nyomorék vagy loli
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 30 2010 12:44pm
Quote (Janou @ 30 Sep 2010 19:41)
ez a baj az egyetemre frissen kerülők nagy részével, azt hiszik ők szarták ki ilyenkor a világot.

in other words : szánalmas vagy.


Jaj, Jani, szerintem te is tudod, hogy en mar alapbol ilyen beallitottsagu voltam. Hisz talalkoztunk is, tudod, hogy mekkora a pofam, azt hiszem magamrol, hogy enyem a vilag. Szerintem vicces, hogy ki hogyan reagal minderre. Ugyis tudjuk, hogy nem lesz belole semmi. De azert jol kitoltotte a delelottomet, ahogy te is felkaptad a vizet, meg ahogy sorra kaptam a pm-eket kulonbozo emberektol, akiket szinten kinos helyzetbe hozhat mindez.
Igazabol ahogy ANYADLevinek is leirtam, leszarom mar, hogy mi megy itt, es inkabb szorakoztatom sajat magam, mintsem hogy elvarjam ugyan ezt az ittlevoktol. Es nekem megvan a sajat magamhoz illo humorerzekem. Meg ha ez azzal is jar, hogy elveszitek olyan embereket mint haverok, akikkel amugy is kurva keveset beszelek (mint pl te). Hat ez van.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678
Closed New Topic New Poll