d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egy Kis Adományt A Szegényeknek
Prev167891027Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:30pm
Quote (bbaallaaggee @ Aug 17 2010 01:29am)
fordulj ki magadból és mondd meg Oli apánknak a véleményed. szívből fröcsögve. csak hogy megismerjünk.

amúgy jó hírem van. jópár retardált pöcsnél már most normálisabbnak tűnsz. de ez csak annyit jelent, hogy nem 100 méter mélyen vagy a szarban. erőlködj még egy kicsit.


kösz...:D ez biztató voltxd
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 05:32pm
Quote (bbaallaaggee @ 17 Aug 2010 00:29)
fordulj ki magadból és mondd meg Oli apánknak a véleményed. szívből fröcsögve. csak hogy megismerjünk.


megneznem =D
ugyse tudna semmi erdemlegeset produkalni
algo volt a best, az sosem adta fel :D

Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:30)
kösz...:D ez biztató voltxd


nem biztatas kell neked, hanem egy 99mm-eres a fejedbe

This post was edited by Moonflow on Aug 16 2010 05:32pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:32pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:30)
kösz...:D ez biztató voltxd


az első mondatot is komolyan mondtam... próbálkozz még!
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 16 2010 05:33pm
[QUOTE=Namechange,17 Aug 2010 01:07]hümm
ismerős bár nagyon nagyon rég volt már
p4g3/pedzs/the_prophet accokkal kaniztam birdzcanfly/the_prophet/hitme accokkal 6neteztem



[QUOTE=TimeMaker,17 Aug 2010 01:03]:D:D
igen kaniztam, 6neten is toltam eun is (warcraftot) nemvok ferr, ö bannolt 6netrőlmert azthitte h raj:D

hi[/QUOTE]

akartam assassins creedezni máté gépén, de valami cd keyt kert

és ez a birdzcanfly accounton volt

iso útmutatás, akarok assassins creedezni
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:34pm
hang geci vagyok de 50%al nem szívesen játszik az ember

This post was edited by bbaallaaggee on Aug 16 2010 05:35pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:34pm
[QUOTE=sunnymarcell,17 Aug 2010 01:33][QUOTE=Namechange,17 Aug 2010 01:07]hümm
ismerős bár nagyon nagyon rég volt már
p4g3/pedzs/the_prophet accokkal kaniztam birdzcanfly/the_prophet/hitme accokkal 6neteztem



[QUOTE=TimeMaker,17 Aug 2010 01:03]:D:D
igen kaniztam, 6neten is toltam eun is (warcraftot) nemvok ferr, ö bannolt 6netrőlmert azthitte h raj:D

hi[/QUOTE]

akartam assassins creedezni máté gépén, de valami cd keyt kert

és ez a birdzcanfly accounton volt

iso útmutatás, akarok assassins creedezni[/QUOTE]

elmenjél innen marcell
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 05:34pm
[QUOTE=sunnymarcell,17 Aug 2010 00:33][QUOTE=Namechange,17 Aug 2010 01:07]hümm
ismerős bár nagyon nagyon rég volt már
p4g3/pedzs/the_prophet accokkal kaniztam birdzcanfly/the_prophet/hitme accokkal 6neteztem



[QUOTE=TimeMaker,17 Aug 2010 01:03]:D:D
igen kaniztam, 6neten is toltam eun is (warcraftot) nemvok ferr, ö bannolt 6netrőlmert azthitte h raj:D

hi[/QUOTE]

akartam assassins creedezni máté gépén, de valami cd keyt kert

és ez a birdzcanfly accounton volt

iso útmutatás, akarok assassins creedezni[/QUOTE]

ki nem szarja le a nyomorod
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:35pm
Quote (Moonflow @ Aug 17 2010 01:32am)
megneznem =D
ugyse tudna semmi erdemlegeset produkalni
algo volt a best, az sosem adta fel :D



nem biztatas kell neked, hanem egy 99mm-eres a fejedbe


áh megvok nélküle de rád rádférni, de am tolhatod monitoron keresztül
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:35pm
valami flame legyen mar
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 05:36pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:35)
áh megvok nélküle de rád rádférni, de am tolhatod monitoron keresztül


Hogy MIVAN!? Magyarul el tudod mindazt mondani, amit most megprobaltal mongolul? Vagy a nyolc altalanos nem tanitott meg helyes nyelvtanra?
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891027Next
Closed New Topic New Poll