Quote (bbaallaaggee @ 17 Aug 2010 00:29)
fordulj ki magadból és mondd meg Oli apánknak a véleményed. szívből fröcsögve. csak hogy megismerjünk.
megneznem =D
ugyse tudna semmi erdemlegeset produkalni
algo volt a best, az sosem adta fel

Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:30)
kösz...:D ez biztató voltxd
nem biztatas kell neked, hanem egy 99mm-eres a fejedbe
This post was edited by Moonflow on Aug 16 2010 05:32pm