d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Requiem Egy Alomert
Prev167891017Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 15 2010 03:58am
Quote (AngryBug @ Aug 15 2010 09:57am)
nem tudom miért, de én minden horrort nevetve végig nézek, minden thrillert is, de engem ez a film első nézése után kicsit megrázott
azóta többször megnéztem már, és ez az egyik kedvenc filmem^^
és rezs :c én se akarom leszopni a rendezot, egyszeruen csak jo a film, csak ajánlani tudom.

trainspottingot még nem láttam, de már tervezőbe van (=


duknálak.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 15 2010 04:00am
Quote (uberpro123 @ Aug 15 2010 09:58am)
duknálak.


nekem most örülnöm kell?
egyébként rezs, szerintem a fiatal csajszi alakításán röhögni fogsz, mert enyhén undorító, hogy mit meg nem fog tenni, hogy megkapja az adagját
a topic neve miért nem requiem for a dream, vagy rekviem egy álomért? ^^

This post was edited by AngryBug on Aug 15 2010 04:04am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 15 2010 08:42am
Na elkezdtem nézni online ezt a filmet kíváncsi vagyok rá..
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Aug 15 2010 08:52am
félóra után kinyomtam, a zenén kívül semmi sem fogott meg
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 15 2010 09:00am
Quote (pohuan5 @ Aug 15 2010 02:52pm)
félóra után kinyomtam, a zenén kívül semmi sem fogott meg


az első fél óra után kezd elkezdődni igazán a történet
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 15 2010 09:02am
Quote (pohuan5 @ Aug 15 2010 02:52pm)
félóra után kinyomtam, a zenén kívül semmi sem fogott meg


hát.
a "alap" zene kb minden 5. percben ismétlődik..
eddig nem igazán fogott meg a film.. lehet egyszerűen csak nem az én világom...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 15 2010 09:09am
Quote (uberpro123 @ Aug 15 2010 03:02pm)
hát.
a "alap" zene kb minden 5. percben ismétlődik..
eddig nem igazán fogott meg a film.. lehet egyszerűen csak nem az én világom...


lehet egyszerüen überretardált vagy hozzá
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 15 2010 09:11am
Quote (sylke @ Aug 15 2010 03:09pm)
lehet egyszerüen überretardált vagy hozzá


lehet egyszerűen hogy nem kell hogy mindenkinek bejövős legyen ez a film. sylibili.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 15 2010 09:12am
Quote (uberpro123 @ Aug 15 2010 03:11pm)
lehet egyszerűen hogy nem kell hogy mindenkinek bejövős legyen ez a film. sylibili.


szasz

This post was edited by sylke on Aug 15 2010 09:12am
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Aug 15 2010 09:14am
Quote (AngryBug @ Aug 15 2010 03:00pm)
az első fél óra után kezd elkezdődni igazán a történet


imo akkor jó egy film ha már az első fél órában is történik vmi "izgalmas" de ezen kb bealudtam úgyhogy nem is volt kedvem tovább nézni
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891017Next
Add Reply New Topic New Poll