Quote (AngryBug @ Aug 15 2010 09:57am)
nem tudom miért, de én minden horrort nevetve végig nézek, minden thrillert is, de engem ez a film első nézése után kicsit megrázott
azóta többször megnéztem már, és ez az egyik kedvenc filmem^^
és rezs :c én se akarom leszopni a rendezot, egyszeruen csak jo a film, csak ajánlani tudom.
trainspottingot még nem láttam, de már tervezőbe van (=
duknálak.