Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 20:02)
wat, csak spammolgatok
Quote (A122 @ 29 Jul 2010 20:03)
Eddig kb 20k topicot nyitott a fasz-problémájával és most kezded el osztani?
Nem értelek.
Rettentő keveset vagyok jsp-n, mégis tisztában vagyok szinte az egész sztorival, nem először mondod, hogy elmész (persze nem abban az értelemben :DDD).. Érdekes mód, vhogy mindig visszatalálsz, aztán nyitsz egy ehhez hasonló topicot. Félre ne érts, mi jól szórakozunk, én legalábbis biztosan.
This post was edited by ecneB on Jul 29 2010 12:05pm