d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kell A Következő 10es > Asd
Prev1678910Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 12:02pm
Quote (ecneB @ Jul 29 2010 08:01pm)
Ebben csak az a vicc, hogy sajnáltatod magad, aztán ugyanúgy visszajössz sírni ide.. Ezt tartom rettentő szánalmasnak..


wat, csak spammolgatok
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 29 2010 12:03pm
Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:01pm)
Ebben csak az a vicc, hogy sajnáltatod magad, aztán ugyanúgy visszajössz sírni ide.. Ezt tartom rettentő szánalmasnak..


Eddig kb 20k topicot nyitott a fasz-problémájával és most kezded el osztani?
Nem értelek.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 12:04pm
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 20:02)
wat, csak spammolgatok

Quote (A122 @ 29 Jul 2010 20:03)
Eddig kb 20k topicot nyitott a fasz-problémájával és most kezded el osztani?
Nem értelek.



Rettentő keveset vagyok jsp-n, mégis tisztában vagyok szinte az egész sztorival, nem először mondod, hogy elmész (persze nem abban az értelemben :DDD).. Érdekes mód, vhogy mindig visszatalálsz, aztán nyitsz egy ehhez hasonló topicot. Félre ne érts, mi jól szórakozunk, én legalábbis biztosan.

This post was edited by ecneB on Jul 29 2010 12:05pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 12:06pm
Quote (ecneB @ Jul 29 2010 08:04pm)
Rettentő keveset vagyok jsp-n, mégis tisztában vagyok szinte az egész sztorival, nem először mondod, hogy elmész.. Érdekes mód, vhogy mindig visszatalálsz, aztán nyitsz egy ehhez hasonló topicot. Félre ne érts, mi jól szórakozunk, én legalábbis biztosan.


énis jól szórakozok :D
sose mondtam viszont h elmegyek, azaz de 1x, kb 3-4 hónapos accal anno
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Jul 29 2010 12:11pm
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:02)
wat, csak spammolgatok


akkor folytasd es meglesz a 10es.
Member
Posts: 13,814
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2010 12:13pm
Ez egy igazán vicces topic :D :D
Megérte feljönni jspre ma is, csak így tovább.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2010 12:14pm
Quote (Zkilla @ 29 Jul 2010 19:11)
akkor folytasd es meglesz a 10es.


kék csillag, piros orb, szürke írás

hát ez egyre jobb
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2010 12:15pm
Quote (Janou @ 29 Jul 2010 19:14)
kék csillag, piros orb, szürke írás

hát ez egyre jobb


eddig is ez volt, szerintem adj neki tanácsot :/
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2010 12:18pm
cry topic is cry

egyébként postolj már képet a nőstényedről
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2010 12:18pm
Quote (palacsinta @ 29 Jul 2010 19:15)
eddig is ez volt, szerintem adj neki tanácsot :/


ritkán postol, mondjuk nem az a típus vagyok, akit kiborít egy ilyen dolog, de ez azért nem piskóta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Closed New Topic New Poll