Quote (A122 @ 25 Jul 2010 02:24)
Hogy lehetett a játék szinte minden szegmensét így elbaszni - nem tudom felfogni.
Maga az alap ötlet jó. Csak szarul van kivitelezve.
Ha mondjuk max 1 év lenne hogy felhuzd 55-re a mutodat úgy, hogy nem n24/7 ben csak mutolnál, az oké lenne.
De hogy több év keljen hozzá... ez az amit igazából elbaszták.
WoW hoz tudnám hasonlítani. Ugye ott vannak szakmák, fishing is etc. De max és tényleg max 24/7 horgászol és megvan a max szint, a két szakmához azért picit több kell, de akkor sem évek kérdése. Plussz ott még honorálják is a bele fektetett időt.
LS-ben pl mutnál el tudnám képzelni, hogy 1 szint legyen 0.25 ml vagy ilyesmi.
Na mind1. A lényeg, hogy az alapötlet jó, csak elbaszták a kivitelt. De ezt már nem fogják megváltoztatni. Már késő lenne.
Én a régi LS-t sírom vissza mindig mikor játszok. Az volt az igazi Ladder Slasher.