d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev167891041Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:15pm
Quote (Sanyika @ 21 Jun 2010 21:14)
ez a szó mit jelent?


"van kedved" kb, leegyszerűsítve
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 01:15pm
Quote (sunnymarcell @ 21 Jun 2010 21:14)
azért ne általánosítsun


Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 21 2010 01:15pm
Quote (Sanyika @ 21 Jun 2010 21:14)
ez a szó mit jelent?


az inger-ből jön

ha nem tudod mi az inger, kérlek akaszd fel magad
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 21 2010 01:16pm
Quote (banyek @ Jun 21 2010 07:01pm)
nyomi vagy te syl, nyomi vagy..
elhiszed hogy leszarom az egészet ? Hogy leszarom hogy senkit nem érdekel? Hogy ki fogja  és ki nem fogja elolvasni ? hogy kinek milyen véleménye van róla ? Leszarok én már mindent kis syl..


oké, akkor huzzál megdögleni, hülyegyerek
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 21 2010 01:16pm
Quote (sylKE @ Jun 21 2010 08:16pm)
oké, akkor huzzál megdögleni, hülyegyerek


akkor miért írtál egy regényt bazmeg ha leszarod azt ha valaki elolvassa? :wallbash:
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 21 2010 01:16pm
Quote (sylKE @ Jun 21 2010 07:16pm)
oké, akkor huzzál megdögleni, hülyegyerek


tombrun-002
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 21 2010 01:17pm
Quote (sunnymarcell @ 21 Jun 2010 21:15)
az inger-ből jön

ha nem tudod mi az inger, kérlek akaszd fel magad


te a tegelést nem tudod... és te alapból megtehetnéd... sztem sokan örülnének...

This post was edited by Sanyika on Jun 21 2010 01:17pm
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:17pm
Quote (sylKE @ 21 Jun 2010 21:16)
oké, akkor huzzál megdögleni, hülyegyerek


úgy láttom hosszú rage, és flame topic lesz
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 01:17pm
Quote (Sanyika @ 21 Jun 2010 21:14)
ez a szó mit jelent?


Te jó ég, remélem csak viccből írtad.

Jozefnek meg annyit, hogy nem értem, hogy minek kell ezt ide posztolni? Megértem, hogy rl>jsp, de ha nekem sok a net, megfogom és kimegyek rlkedni, nem egy félórás teleregényt kezdek írni... Nincs veled semmi bajom, de közel harminc évesen lehetnél egy kicsit érettebb gondolkodású. Remélem legalább tanultál vmit ebből az egészből. Sok szerencsét!
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 21 2010 01:18pm
Quote (Vharimatras @ 21 Jun 2010 21:16)
akkor miért írtál egy regényt bazmeg ha leszarod azt ha valaki elolvassa? :wallbash:


és te miért sylt quotéltad?
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891041Next
Add Reply New Topic New Poll