Quote (Sanyika @ 21 Jun 2010 21:14)
ez a szó mit jelent?
Te jó ég, remélem csak viccből írtad.
Jozefnek meg annyit, hogy nem értem, hogy minek kell ezt ide posztolni? Megértem, hogy rl>jsp, de ha nekem sok a net, megfogom és kimegyek rlkedni, nem egy félórás teleregényt kezdek írni... Nincs veled semmi bajom, de közel harminc évesen lehetnél egy kicsit érettebb gondolkodású. Remélem legalább tanultál vmit ebből az egészből. Sok szerencsét!