d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev167891021Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2010 05:32am
Quote (Helldrinker @ Jun 5 2010 07:47pm)
human pentidelence v hogy kell irni xd


az már nem semmi baszod
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 7 2010 08:24am
Quote (banyek @ 7 Jun 2010 05:05)
jóóóóó reggelt
Ömm, ugye te nem aludtál el, mint én? :D


Reggelhez most kicsit késő van, de jó délutánt :D
Nem, nem aludtam el :P De az a buzi fasszopó geci tanár megbuktatott.... 3 napot basztam el a nagy semmiért.... Na mind1, try again later.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 7 2010 08:30am
Quote (Szuzsika @ Jun 7 2010 03:24pm)
Reggelhez most kicsit késő van, de jó délutánt :D
Nem, nem aludtam el :P De az a buzi fasszopó geci tanár megbuktatott.... 3 napot basztam el a nagy semmiért.... Na mind1, try again later.


gondolom a tanár hibája volt
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 7 2010 08:34am
Quote (beni @ 7 Jun 2010 16:30)
gondolom a tanár hibája volt


Biztos hogy az volt. 6 feladat volt, abból 5-öt megcsináltam, és JÓL mert megnéztem a gyakfüzetbe a megoldásokat, a 6. feladatnak meg a felét csináltam meg. De maga a tanszék egy geci, szóval meg se lepődök. Megajánlottam 1 ponton múlt... Azért is 3 napig jártam a tanár után hogy ugyan nézzen már még egy pontot, de baszott rá...
Member
Posts: 3,518
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2010 10:22am
Két csoportba osztom az ajánlott filmeket -->

- Látvány
- Történet

Először jöjjön a látvány:
- Hitman ( Tetősjelenet :D )
Ha szereted a harcművészetet, akkor Tony Jaa ( vagy inkább a folyamatos csonttöréseket 2 percen keresztül :D )
- Tony Jaa: Ong Bak 1.2.3.
- Tony Jaa: Tom Yum Goong
- Tony Jaa: The Bodyguard
- Animatrix ( Futó/Sportoló rész )
- The Matrix 1.2
- Jet Lee: The One

A jelentős történettel bíró filmek:
- A remény rabjai
- Halálsoron
- Meet Joe Black

Ofc ez mind sajátvélemény, és persze nem mai filmek. De én nagyon szeretem őket. Jó csemegézést!

This post was edited by JustSimple on Jun 7 2010 10:22am
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 7 2010 11:20am
Köszönöm szépen mindenkinek a filmajánlót! Szemezgetek párat a sok közül ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 7 2010 11:56am
Tudom, hogy nem fogod, meg leszarod, de én szívből ajánlom a "A szív bajnokai" c. alkotás (Blind side angolul)
Kitünő film, kitünő színészekkel.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 7 2010 12:50pm
Quote (Szuzsika @ 7 Jun 2010 16:24)
Reggelhez most kicsit késő van, de jó délutánt :D
Nem, nem aludtam el :P De az a buzi fasszopó geci tanár megbuktatott.... 3 napot basztam el a nagy semmiért.... Na mind1, try again later.


ááááhhhháááá :D
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 8 2010 04:10pm
Quote (Szuzsika @ 7 Jun 2010 16:24)
Reggelhez most kicsit késő van, de jó délutánt :D
Nem, nem aludtam el :P De az a buzi fasszopó geci tanár megbuktatott.... 3 napot basztam el a nagy semmiért.... Na mind1, try again later.


Háát ha megbuktatott, akkor az nem három nap lesz :cry:
Amúgy nem ellened vagyok, de tényleg a Tanár tehet róla ? Értem én, nekem is volt mocsok tanárom, de mindig ott voltam én, aki igazából tehettem róla, szerintem. Ugye neked is ha csak nem az egy pont hiányzott volna hozzá dolog, írhattad volna jobbra, ha kicsit jobban ráállsz a témára...

de tényleg nem bántani akarlak vele, biztos szemét egy tanár, meg megadhatta volna azt az egy pontot, vagy adhatott volna bármi más javítási lehetőséget, vagy nem tudom..
Akkor most? Nyáron ? try again later..? :)))

Na és mikor jössz fel Pestre? :hug:

This post was edited by banyek on Jun 8 2010 04:10pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 8 2010 04:21pm
geci
jozef
úristen
LKSNIGVSNBIGFVJNLOFDMÉSFDNIPJNFD

legyen már egy kis tartás benned
még az se oké hogy acobecib de
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891021Next
Add Reply New Topic New Poll