d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev167891065Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 30 2010 12:18am
mythos
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 30 2010 12:37am
eddig jól állok :d

[x] gurke

This post was edited by JS_Bach on May 30 2010 12:39am
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
May 30 2010 12:49am
[x]TeXxas -é elég jó...


kár hogy nincs benne az enyem :D
de arra ugyse szavazna senki :DD :) nah mind1 hát
azt kell hogy mondjam
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 30 2010 12:50am
Quote (Magic_Hammer @ May 30 2010 07:49am)
[x]TeXxas -é elég jó...


kár hogy nincs benne az enyem :D
de arra ugyse szavazna senki :DD :) nah mind1 hát
azt kell hogy mondjam


[x] ne legyél sötét
lehetett nevezni :DDD úgyhogy a tiéd is ott lehetne :)
bár mostmár mindegy
azt kell hogy mondjam
Member
Posts: 2,713
Joined: Aug 12 2005
Gold: 1,217.90
May 30 2010 01:08am
_predi ofc!
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 30 2010 01:31am
[x] olié
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
May 30 2010 01:43am
[ x ] uberpro
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 30 2010 01:46am
[x] Josheide
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 30 2010 01:47am
sokat gondolkodtam, de mivel magamra nem szavazhatok, gondolom, ezért vagy oli vagy adamz

tehát

[x] adamz

This post was edited by xGurke on May 30 2010 01:47am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 30 2010 01:51am
[x]Sin
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891065Next
Add Reply New Topic New Poll