d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 28 2010 02:33pm
legyen egy old

Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
May 28 2010 02:34pm
Quote (banyek @ 28 May 2010 21:29)
lajo régi sige  :wub:


én arra nem is emlékezhetek vkinek nincs képe rólla?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 02:36pm
Quote (ElCapitano @ May 28 2010 09:33pm)
legyen egy old

http://i47.tinypic.com/35a43fq.jpg


= öngyilkosság xd
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 28 2010 02:42pm
Quote (Vharimatras @ 28 May 2010 21:36)
= öngyilkosság xd


kusoljal csak dik
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 02:44pm
Quote (ElCapitano @ May 28 2010 09:42pm)
kusoljal csak dik


k sry
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 28 2010 02:52pm
ez sztem senkinek se tetszik csak nekem de azert nevezném

Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 28 2010 02:56pm


én ezzel :>
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
May 28 2010 03:09pm
im in!
ezzel
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 28 2010 03:12pm
Quote (ElCapitano @ 28 May 2010 22:33)
legyen egy old

http://i47.tinypic.com/35a43fq.jpg


neked volt az a nagyon vakító, csak egy szövegből álló siged vagy matracnak?
mert az nagyon n1 volt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 28 2010 03:15pm
Quote (bbaallaaggee @ 28 May 2010 20:37)
ava

http://img9.imageshack.us/img9/981/shavetheplanet.jpg

és hozzá a sig

http://img263.imageshack.us/img263/1261/sigyz.jpg

nyertem


lol, az egy pina.
most látom (vagy csak beleképzelem)

amúgy nyilván az enyém a legszebb

Go Back To Magyar Topic List
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll