Quote (bbaallaaggee @ 28 May 2010 20:37)
ava
http://img9.imageshack.us/img9/981/shavetheplanet.jpg
és hozzá a sig
http://img263.imageshack.us/img263/1261/sigyz.jpg
nyertem
lol, az egy pina.
most látom (vagy csak beleképzelem)
amúgy nyilván az enyém a legszebb
