Quote (Flutter @ 27 May 2010 01:39)
mekkora buzik vagytok!
én bírom ezeket a szarokat, sosem ölöm meg őket, hanem inkább kizavarom az ablakon
vagy ha nagyon balfasz, és felakad az ablakkereten (tetőtéri ablak) akkor egy üdítős/ásványvizes üveggel csapdába ejtem és úgy engedem szabadon
és az hogy veszélyesek... ha bántod őket persze hogy azok
egyet értek
én sem szoktam megölni semmit ami berepül véletlenül a szobámba, hanem inkább kiengedem az ablakon vagy az erkélyajtón...ennyi
nem direkt azért megy oda, hogy megbasszon téged, de ha ti ennyire fosósak vagytok, hogy szerencsétlent megölitek, akkor egy szúrást igazán megérdemeltek