d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 26 2010 06:38pm
Quote (hedgehogsword @ 27 May 2010 00:43)
lódarázs, énis párnaponta megküzdök egy ilyennel júniustól augusztusig, mikor már csak nyitott ablakkal lehet elviselni a szombámban létet

a kis padlásunkon meg szintén szeretnek a darazsak lakni, tehát kis normál méretű darázs napi szinten van :/


fürdeni kéne ..... :D
csak vicc volt ne vedd magadra
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 26 2010 06:39pm
mekkora buzik vagytok!

én bírom ezeket a szarokat, sosem ölöm meg őket, hanem inkább kizavarom az ablakon
vagy ha nagyon balfasz, és felakad az ablakkereten (tetőtéri ablak) akkor egy üdítős/ásványvizes üveggel csapdába ejtem és úgy engedem szabadon

és az hogy veszélyesek... ha bántod őket persze hogy azok
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 26 2010 07:02pm
Quote (b_daniel @ 27 May 2010 02:38)
fürdeni kéne ..... :D
csak vicc volt ne vedd magadra


de csak legyekre lenne igaz amúgy is :> a darázs nem eszik mocskot :p
amúgymeg, nefürgyéle!

This post was edited by hedgehogsword on May 26 2010 07:03pm
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 26 2010 07:07pm
Quote (Flutter @ 27 May 2010 01:39)
mekkora buzik vagytok!

én bírom ezeket a szarokat, sosem ölöm meg őket, hanem inkább kizavarom az ablakon
vagy ha nagyon balfasz, és felakad az ablakkereten (tetőtéri ablak) akkor egy üdítős/ásványvizes üveggel csapdába ejtem és úgy engedem szabadon

és az hogy veszélyesek... ha bántod őket persze hogy azok


egyet értek
én sem szoktam megölni semmit ami berepül véletlenül a szobámba, hanem inkább kiengedem az ablakon vagy az erkélyajtón...ennyi

nem direkt azért megy oda, hogy megbasszon téged, de ha ti ennyire fosósak vagytok, hogy szerencsétlent megölitek, akkor egy szúrást igazán megérdemeltek
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 26 2010 07:12pm
Quote (Sup3RN0Va @ May 27 2010 02:07am)
egyet értek
én sem szoktam megölni semmit ami berepül véletlenül a szobámba, hanem inkább kiengedem az ablakon vagy az erkélyajtón...ennyi

nem direkt azért megy oda, hogy megbasszon téged, de ha ti ennyire fosósak vagytok, hogy szerencsétlent megölitek, akkor egy szúrást igazán megérdemeltek


azért a szúnyogot meg a legyet szemrebbenés nélkül tudom kergetni 10percig :D
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 26 2010 07:23pm
Quote (Flutter @ 27 May 2010 02:12)
azért a szúnyogot meg a legyet szemrebbenés nélkül tudom kergetni 10percig :D


szúnyogot én sem mert este jön elő és nem látom (persze nem szívesen csapom le)
a legyet egyszerű elkapni és kitenni
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 26 2010 07:27pm
Editnek kéne látnia ezt a topicot
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 26 2010 07:31pm
Quote (hedgehogsword @ 27 May 2010 02:02)
de csak legyekre lenne igaz amúgy is :> a darázs nem eszik mocskot :p
amúgymeg, nefürgyéle!


a nyitott ablakos részre gondoltam nem a darázsra ;)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 26 2010 11:55pm
Múltkor nekünk is volt 2 ilyen a házba, valami geci durvák ezek a dögök.
Egyrészt a hangjuk valóban visszarettentő, másrészt nagyon nehezen hallnak.
A sprayt nekem is leszarta, de bele kellett vernem jópárat egy újsággal h megfeküdjön :wacko:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 27 2010 02:38am
Quote (Sup3RN0Va @ 27 May 2010 03:07)
egyet értek
én sem szoktam megölni semmit ami berepül véletlenül a szobámba, hanem inkább kiengedem az ablakon vagy az erkélyajtón...ennyi

nem direkt azért megy oda, hogy megbasszon téged, de ha ti ennyire fosósak vagytok, hogy szerencsétlent megölitek, akkor egy szúrást igazán megérdemeltek


Nem is vártam mást.
Nos, nagy állatbarát vagyok, szinte mindent én is kirakok, csak a darazsak képeznek ez alól kivételt, ugyanis rettentő kártékonyak..
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll