d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
Prev167891011Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 25 2010 06:34am
Quote (Saenchai @ 24 May 2010 20:44)
eddig úgy néz ki,hogy szerda este felmegyek haveromékhoz pestre lazulni kicsit,és csak vasárnap jövök haza



valaki akar esetleg találkozni velem? :D
lesz obx,meg amit akartok

ja és

haha azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal
E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn


fuckyea én bezzeg nem megyek haza mostanában...

szóval iso másik időpont déjvnézőbe!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 25 2010 06:47am
Quote (Oberon_os @ 25 May 2010 13:33)
Igazából, szigorú értelemben véve az összes warn legit, mert a fasz az flame, egy rajzolt here már kőkemény pornó, a multi ajánlgatásával meg a jsp barátságos és törvénytisztelő tömegét rontom meg.

Csak akkor ha elküldök egy pm-et durex idézettel + topiccal, amiben azt írja h "nevedben loptam 5k-t (http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=41215089&f=104&o=0), mé nincs semmi. pl ban.  Texxasról köztudott hogy egy -már- többszörösen bannolt pö... akarom mondani babapiskótának a multija, naponta anyáznak eceteraecetera, akkor miért pont a fentiek a warnosak... :D


Én erre semmit nem merek írni, mert warnt kapok.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 25 2010 08:22am
Quote (David_ibolykane @ May 25 2010 01:47pm)
Én erre semmit nem merek írni, mert warnt kapok.


reported for being a coward pussy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 25 2010 09:01am
most akkor lesz vagy nem?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2010 09:33am
na gyűlnek itt az arcok,awsum epikness
beszéltem a sráccal,holnap délután indulunk pestre :thumbsup:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2010 09:41am
Quote (David_ibolykane @ May 25 2010 01:10pm)
itt egy jelentkező egy kis négerkedésre

normafára meg én is megyek 8D


csak az eső ne essen bazdki
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 25 2010 09:45am
Ha szeretnéd összfuthatunk :( minden nap suli után oda megyünk teázni az ikeába
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2010 09:47am
Quote (anyd @ May 25 2010 05:45pm)
Ha szeretnéd összfuthatunk :( minden nap suli után oda megyünk teázni az ikeába


sima
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 25 2010 10:34am
Quote (Saenchai @ 24 May 2010 23:00)
szombaton menni akarok normafára is :(


péntektől jó nekem :\
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2010 10:52am
Quote (Ad4mz @ May 25 2010 06:34pm)
péntektől jó nekem :\


szombat normafa? :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Closed New Topic New Poll