eddig úgy néz ki,hogy szerda este felmegyek haveromékhoz pestre lazulni kicsit,és csak vasárnap jövök haza
valaki akar esetleg találkozni velem?

lesz obx,meg amit akartok
ja és
haha azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal
E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn
fuckyea én bezzeg nem megyek haza mostanában...