d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 18 2010 07:59pm
Quote (Gyuladze @ Jan 19 2010 02:11am)
SIGH.


zikkájl
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 19 2010 06:09am
áááhhháááá
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 19 2010 06:17am
jaaaaaj neeee már megint???????
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jan 19 2010 10:03am
Quote (zsansaccount @ 19 Jan 2010 13:17)
jaaaaaj neeee már megint???????


még mindig
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2010 10:08am
kicsit se hülye a csaj
iso kép!
legalább jól néz ki?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 19 2010 10:09am
Quote (Vismajor @ 19 Jan 2010 18:08)
kicsit se hülye  a csaj
iso kép!
legalább jól néz ki?


Ha valaki ennyire gyökér az kihatással van a külsejére is. :lol:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2010 10:10am
Quote (Vismajor @ Jan 19 2010 05:08pm)
kicsit se hülye  a csaj
iso kép!
legalább jól néz ki?


lapozz vissza, van rola kep, tuti tetszeni fog :)
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jan 19 2010 10:22am
nem értem. most szép v nem szép?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2010 10:22am
Quote (Fej @ Jan 19 2010 01:16am)
erre mar egyszeruen nem tudok mit irni

egy vicc h egyaltalan valaszoltal a levelre, de kb te kersz meg tole bocsanatot es meg kulon info orat is tartasz neki

felulmulhatatlan vagy jozef


mondjuk ezt vouch
ilyen levelet kapok úgy kiröhögöm a kis kurvát h elszégelli magát
szánalom.cfg
és még ronda is :(

Quote (Fej @ Jan 19 2010 05:10pm)
lapozz vissza, van rola kep, tuti tetszeni fog :)



fail :(


Quote (zsansaccount @ Jan 19 2010 05:09pm)
Ha valaki ennyire gyökér az kihatással van a külsejére is. :lol:


ez egy rejtett utalás h ronda vagyok? :(

This post was edited by Vismajor on Jan 19 2010 10:24am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2010 10:25am
ha leveszi és újra felteszi a képet, más lesz a kódja, ergo nem is fog már itt látszódni
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll