A ban-ről nem mondhatok többet, senki ne csináljon multi-t, mert tilos.
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 14:06)
nekem az 1ik accom disabled lett, az mitöl van és miben más mint a ban?
Ez is kvázi banned.
Quote (ace07 @ 24 Dec 2009 14:07)
Kapnak-e bármilyen juttatást a moderátorok, és ha igen milyet?
Nem kapnak fix juttatást, az sokszor előfordul, hogy njaguar donol fg-t valakinek valamiért.
Quote (kuzdithom @ 24 Dec 2009 14:10)
jó a siged

Kértem, hogy ne spameljetek itt.