d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1678910197Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 07:06am
Quote (Lajo @ Dec 24 2009 02:05pm)
Akkor mégegyszer: Ban-re csak kivételesen súlyos esetekben kerül sor, hogy pontosan milyen elvek mentén, azt nem mondhatom meg, mert sokan visszaélnének vele, mindenesetre minden eset más.


nekem az 1ik accom disabled lett, az mitöl van és miben más mint a ban?

amugy légyszi ne bannolj még mert ezt az 50 fgt el szeretném elötte tenni :) vagy ha bannolsz elötte pls szolj köszi <3
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2009 07:07am
Quote (Lajo @ 24 Dec 2009 14:05)
Akkor mégegyszer: Ban-re csak kivételesen súlyos esetekben kerül sor, hogy pontosan milyen elvek mentén, azt nem mondhatom meg, mert sokan visszaélnének vele, mindenesetre minden eset más.


Tehát ha én lekreálnék egy multit, akkor nem bántanád - még ha azzal az egyetlen konstruktívnak mondható tevékenységem az lenne, hogy GreendayPetit elküldeném a halál faszára ?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 24 2009 07:07am
Kapnak-e bármilyen juttatást a moderátorok, és ha igen milyet?
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 24 2009 07:07am
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 03:06pm)
nekem az 1ik accom disabled lett, az mitöl van és miben más mint a ban?

amugy légyszi ne bannolj még mert ezt az 50 fgt el szeretném elötte tenni :) vagy ha bannolsz elötte pls szolj köszi <3


Most mondták: csak njaguar bannolhat...
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 24 2009 07:07am
Quote (Lajo @ 24 Dec 2009 15:05)
Akkor mégegyszer: Ban-re csak kivételesen súlyos esetekben kerül sor, hogy pontosan milyen elvek mentén, azt nem mondhatom meg, mert sokan visszaélnének vele, mindenesetre minden eset más.


Tehát ha nem történik visszaélés a multival akkor nem bannolják?
illetve ha nem egy ip-ről van regelve
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 07:08am
Quote (bavar01 @ Dec 24 2009 02:07pm)
Tehát ha nem történik visszaélés a multival akkor nem bannolják?
illetve ha nem egy ip-ről van regelve


szerintem a reg az tök mind1, pl én egy accom más ipröl regeltem mégis banned lett... gondolom mert nem más ipröl HASZNÁLTAM... az a lényeg imo

Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 24 2009 07:10am
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 01:08pm)
szerintem a reg az tök mind1, pl én egy accom más ipröl regeltem mégis banned lett... gondolom mert nem más ipröl HASZNÁLTAM... az a lényeg imo


jó a siged :)
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 01:11pm)
komolyan teccik? :O

selfmade :DDDD


undorito

This post was edited by kuzdithom on Dec 24 2009 07:22am
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 07:11am
Quote (kuzdithom @ Dec 24 2009 02:10pm)
jó a siged :)


komolyan teccik? :O

selfmade :DDDD
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 24 2009 07:11am
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 24 2009 07:18am
A ban-ről nem mondhatok többet, senki ne csináljon multi-t, mert tilos.

Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 14:06)
nekem az 1ik accom disabled lett, az mitöl van és miben más mint a ban?
Ez is kvázi banned.

Quote (ace07 @ 24 Dec 2009 14:07)
Kapnak-e bármilyen juttatást a moderátorok, és ha igen milyet?
Nem kapnak fix juttatást, az sokszor előfordul, hogy njaguar donol fg-t valakinek valamiért.

Quote (kuzdithom @ 24 Dec 2009 14:10)
jó a siged :)
Kértem, hogy ne spameljetek itt.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910197Next
Add Reply New Topic New Poll