d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szombat Este > Ki Mit Csinál ?
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2009 01:19pm
Quote (BeneGessir @ Dec 12 2009 09:14pm)
http://todayilaughed.com/wp-content/uploads/2009/03/high-five.jpg


pont belefer a kezem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

don8elnek de nincs mit, szal csak gz ehhez:
Posts: 1,234 [Online PM]
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 01:19pm
Quote (exair @ 12 Dec 2009 19:18)
mert mennyi a harommuszak? vilagosits fel, ha meg emlekszel egyaltalan hogy mit csinalsz


3 műászak annyit tesz hogy egyik héten délelött 5:45 től 13:45
délután 13:45 től 21:45
éjszaka 21:45 től 5:45 ig

itt hol van 18 óra ? :D
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2009 01:20pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 09:19pm)
3 műászak annyit tesz hogy egyik héten délelött 5:45 től 13:45
délután 13:45 től 21:45
éjszaka 21:45 től 5:45 ig

itt hol van 18 óra ? :D


mcdonalds much?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 12 2009 01:21pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 08:19pm)
3 műászak annyit tesz hogy egyik héten délelött 5:45 től 13:45
délután 13:45 től 21:45
éjszaka 21:45 től 5:45 ig

itt hol van 18 óra ? :D


ez 24 óra
tisztában vagy a műszak fogalmával?
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 12 2009 01:22pm
Quote (exair @ Dec 12 2009 08:19pm)
pont belefer a kezem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

don8elnek de nincs mit, szal csak gz ehhez:
Posts: 1,234 [Online PM]


elfogadok még bannolatlan accokat is :d ty
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 01:22pm
Quote (Taszilo.^ @ 12 Dec 2009 19:21)
ez 24 óra
tisztában vagy a műszak fogalmával?


miafaszvan most ? :D
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2009 01:23pm
Quote (exair @ Dec 12 2009 09:19pm)
pont belefer a kezem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

don8elnek de nincs mit, szal csak gz ehhez:
Posts: 1,234 [Online PM]


Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 12 2009 01:23pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 08:22pm)
miafaszvan most ? :D


háromműszakbandolgozom=három műszakot tolok végig egymás után
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2009 01:24pm
Quote (BeneGessir @ Dec 12 2009 09:22pm)
elfogadok még bannolatlan accokat is :d ty


ment az is :DD
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 12 2009 01:24pm
Quote (exair @ Dec 12 2009 08:23pm)
http://i48.tinypic.com/2rmp7r4.jpg


teccik mi ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll