☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Szombat Este > Ki Mit Csinál ?
Prev
1
6
7
8
9
10
15
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1782
Replies: 141
Track Topic
exair
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold
:
0.00
#71
Dec 12 2009 01:19pm
Quote (BeneGessir @ Dec 12 2009 09:14pm)
http://todayilaughed.com/wp-content/uploads/2009/03/high-five.jpg
pont belefer a kezem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
don8elnek de nincs mit, szal csak gz ehhez:
Posts: 1,234 [Online PM]
SperMan
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold
:
0.11
#72
Dec 12 2009 01:19pm
Quote (exair @ 12 Dec 2009 19:18)
mert mennyi a harommuszak? vilagosits fel, ha meg emlekszel egyaltalan hogy mit csinalsz
3 műászak annyit tesz hogy egyik héten délelött 5:45 től 13:45
délután 13:45 től 21:45
éjszaka 21:45 től 5:45 ig
itt hol van 18 óra ?
exair
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold
:
0.00
#73
Dec 12 2009 01:20pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 09:19pm)
3 műászak annyit tesz hogy egyik héten délelött 5:45 től 13:45
délután 13:45 től 21:45
éjszaka 21:45 től 5:45 ig
itt hol van 18 óra ?
mcdonalds much?
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#74
Dec 12 2009 01:21pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 08:19pm)
3 műászak annyit tesz hogy egyik héten délelött 5:45 től 13:45
délután 13:45 től 21:45
éjszaka 21:45 től 5:45 ig
itt hol van 18 óra ?
ez 24 óra
tisztában vagy a műszak fogalmával?
BeneGessir
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#75
Dec 12 2009 01:22pm
Quote (exair @ Dec 12 2009 08:19pm)
pont belefer a kezem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
don8elnek de nincs mit, szal csak gz ehhez:
Posts: 1,234 [Online PM]
elfogadok még bannolatlan accokat is
ty
SperMan
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold
:
0.11
#76
Dec 12 2009 01:22pm
Quote (Taszilo.^ @ 12 Dec 2009 19:21)
ez 24 óra
tisztában vagy a műszak fogalmával?
miafaszvan most ?
exair
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold
:
0.00
#77
Dec 12 2009 01:23pm
Quote (exair @ Dec 12 2009 09:19pm)
pont belefer a kezem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
don8elnek de nincs mit, szal csak gz ehhez:
Posts: 1,234 [Online PM]
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#78
Dec 12 2009 01:23pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 08:22pm)
miafaszvan most ?
háromműszakbandolgozom=három műszakot tolok végig egymás után
exair
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold
:
0.00
#79
Dec 12 2009 01:24pm
Quote (BeneGessir @ Dec 12 2009 09:22pm)
elfogadok még bannolatlan accokat is
ty
ment az is :DD
BeneGessir
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#80
Dec 12 2009 01:24pm
Quote (exair @ Dec 12 2009 08:23pm)
http://i48.tinypic.com/2rmp7r4.jpg
teccik mi ^^
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
15
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact