d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev167891069Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2009 10:32am
Quote (yupi @ 30 Nov 2009 17:18)
steel vagy mithril platebody-t kell alchemizni fríbe ott asszem csak 12 gold a veszteség


de még nincs 55 alchemyje
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 10:39am
Quote (yupi @ 30 Nov 2009 17:18)
steel vagy mithril platebody-t kell alchemizni fríbe ott asszem csak 12 gold a veszteség


y, rune daggerrel még nyereség is van ha lowon veszed, green d'hide bodynal meg stagnál asszem vagy +/- 10
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 10:43am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 30 2009 04:32pm)
de még nincs 55 alchemyje


this :D utanna high alchemy ofc...
am tök jo smiting expet is kapok :D már 52 smithing és 50 magic
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 10:47am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 18:43)
this :D utanna high alchemy ofc...
am tök jo smiting expet is kapok :D már 52 smithing és 50 magic


hajráhajrá
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 12:56pm
Gyula ingame kérésére: http://services.runescape.com/m=hiscore/hiscores.ws
Jobb oldalt beírod a nevet és látod más statjait (Search by name)
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 12:59pm
mindjárt kezdekj uj karit csak kitalálok vmi nevet ~~
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2009 01:03pm
Quote (yupi @ 30 Nov 2009 19:59)
mindjárt kezdekj uj karit csak kitalálok vmi nevet ~~


nekem van a legjobb purenév:
Hunsub troll :D
csak lekreáltam a nevet

This post was edited by Ghostmasterq on Nov 30 2009 01:03pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 01:04pm
Quote (yupi @ Nov 30 2009 06:59pm)
mindjárt kezdekj uj karit csak kitalálok vmi nevet ~~


gl :D

btw 54 magic^^ már csak 1 és high alchemy
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Nov 30 2009 01:04pm
na megcsinálom tutorialt addig vegyetek fel : yupi is fake az accom
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 01:06pm
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2009 20:03)
nekem van a legjobb purenév:
Hunsub troll :D
csak lekreáltam a nevet


Én lekrealtam a Hunsub nevet pár hete ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891069Next
Add Reply New Topic New Poll