d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev167891055Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 18 2010 10:13am
nagy méretü a játék ?
szivesen kiprobálnám de nemrendelkezem túl sok hellyel 4 gb-szabad helyem van maximum 5.
x-fire-n lehet szerevert keresni vagy ez is olyan mint a cs?
ja és origi nélkül lehet játszani vele?


Előre is köszi
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Feb 18 2010 10:14am
a quake live egy max 15mega, bongeszobe beépülő(un plugin)

This post was edited by Hellbundo on Feb 18 2010 10:15am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 18 2010 10:20am
Quote (harcikacsa17 @ Feb 18 2010 05:13pm)
nagy méretü a játék ?
szivesen kiprobálnám de nemrendelkezem túl sok hellyel 4 gb-szabad helyem van maximum 5.
x-fire-n lehet szerevert keresni vagy ez is olyan mint a cs?
ja és origi nélkül lehet játszani vele?


Előre is köszi


csak regelsz, letöltöd a kb 15 megát és már tolhatod is a gémet
nem kell sem xfire, sem eredeti szoftver
a hivatalos oldalon megtalalsz mindent ami kell
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 18 2010 10:35am
Quote (lacketto @ Feb 18 2010 04:20pm)
csak regelsz, letöltöd a kb 15 megát és már tolhatod is a gémet
nem kell sem xfire, sem eredeti szoftver
a hivatalos oldalon megtalalsz mindent ami kell


Quote (Hellbundo @ Feb 18 2010 04:14pm)
a quake live egy max 15mega, bongeszobe beépülő(un plugin)



köszi
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 19 2010 09:28am
mesh
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 19 2010 11:56am
Most jövök quakezni!
CTF-ezni kéne, FFA-ba feeder vagyok

Csak nekem nem működik atm?
k működik most már, csak rohadt lassú

This post was edited by Klontar on Feb 19 2010 12:01pm
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 20 2010 05:46pm
bump
négyen akár már clan arenazni is lehetne
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 21 2010 04:23am
Quote (talicska @ Feb 21 2010 12:46am)
bump
négyen akár már clan arenazni is lehetne


felkeltem
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Feb 21 2010 04:26am
Quote (talicska @ Feb 21 2010 12:46am)
bump
négyen akár már clan arenazni is lehetne


én is jövök ha szóltok
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 21 2010 04:34am
Quote (sutirablo @ Feb 21 2010 11:26am)
én is jövök ha szóltok


GYARAPODIK
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891055Next
Add Reply New Topic New Poll