d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev167891020Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:47pm
a fuchtonos dunter miatt van.

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 10 2009 12:47pm
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Sep 10 2009 12:47pm
lac2 egy fasszopó
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 10 2009 12:47pm
inb4 triple

shi-

This post was edited by Nerz8 on Sep 10 2009 12:48pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 10 2009 12:48pm
Invalid post specified, or post already reported.

hat kesve bar de megprobaltam!
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 12:48pm
Quote (sylKE @ Thu, Sep 10 2009, 07:46pm)
pedig hogy probálkoztunk
az eszünkbe se jutott, hogy szimplán retardált vagy, inkább 24/7 elemeztük a postjaidat, hátha találunk benne vmi hibát!


Ne magadból indulj ki :c
Úgynézki nem csak szerintem vagy balfasz =)
Egyébként meg talán a helyesírás az, amit értelmezni tudsz a hozzászólásaimban, mert a tartalomhoz kevés vagy.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:48pm
a fuchtonos dunter miatt van.

Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 10 2009 12:48pm
Quote (szabika @ Thu, 10 Sep 2009, 19:48)
Invalid post specified, or post already reported.

hat kesve bar de megprobaltam!


kezdődik a bk!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:48pm
a fuchtonos dunter miatt van.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 12:48pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Sep 10 2009, 07:45pm)
ezen nem fogsz tudni valtoztatni. inkabb csak tomenyebb lesz ha topicot is nyitsz neki.


és this.
ne süllyedj le az ő szintjükre, mert legyőznek a rutinjukkal
Quote (Nerz8 @ Thu, Sep 10 2009, 07:48pm)
kezdődik a bk!



osztzársam szerepel benne omg

This post was edited by Vismajor on Sep 10 2009 12:49pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 12:49pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 20:48)
Ne magadból indulj ki :c
Úgynézki nem csak szerintem vagy balfasz =)
Egyébként meg talán a helyesírás az, amit értelmezni tudsz a hozzászólásaimban, mert a tartalomhoz kevés vagy.


^_^ This
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891020Next
Closed New Topic New Poll