Quote (sylKE @ Thu, Sep 10 2009, 07:46pm)
pedig hogy probálkoztunk
az eszünkbe se jutott, hogy szimplán retardált vagy, inkább 24/7 elemeztük a postjaidat, hátha találunk benne vmi hibát!
Ne magadból indulj ki :c
Úgynézki nem csak szerintem vagy balfasz =)
Egyébként meg talán a helyesírás az, amit értelmezni tudsz a hozzászólásaimban, mert a tartalomhoz kevés vagy.