d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 03:19pm
Quote (Vismajor @ Tue, Sep 1 2009, 10:16pm)
Nem beléd kötött, hanem a munkádba. Ez fordítva nem működött. csupán erre céloztam.
Jöhetsz a szellemi szinttel, de azt amit te itt levágtál, egy sértődős kisfiú megirigyelne akinek lerombolták a homokvárát.


Ismételten az én kurva anyámat, amiért ricike azt mocskol amit akar, én meg véletlenül visszaírok neki.

Megmagyarázta, hogy miért szar? Ne kezd már el te is a szarkavarást...
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Sep 1 2009 03:19pm
Nagyon unalmas vagy rici a vergődéseddel.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 1 2009 03:19pm
szia edit :wub:
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 03:20pm
Quote (Zayl @ Tue, Sep 1 2009, 10:19pm)
Nagyon unalmas vagy rici a vergődéseddel.


Ti meg tűritek a multijával és a scammer múltjával együtt.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 1 2009 03:21pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:19pm)
Ismételten az én kurva anyámat, amiért ricike azt mocskol amit akar, én meg véletlenül visszaírok neki.

Megmagyarázta, hogy miért szar? Ne kezd már el te is a szarkavarást...


Eszemben sincs szart kavarni. Tudtommal ezt az általános iskola lányok csinálják perfekt módon.
Eszemben sincs ricit védeni, nolifer homokos szardarab, etc, ettől függetlenül(kiemelés) továbbra sem tartom fair dolognak, hogya megtámadják a munkádat(indoklással, anélkül, kötekedésőbl, bármiből, tökmindegy) akkor az "ellenfél" magánéletének pocskondiázásával "védekezel". Bár mondják, legjobb védekezés a támadás.
Én ezzel nem értek egyet, és egyszer sem írtam, hogy a kurva anyád. Édesanyádnak ehhez nem sok köze van.
Nah, de a kurva anyámat h leírtam a véleményem
mentem aludni
good9

This post was edited by Vismajor on Sep 1 2009 03:21pm
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Sep 1 2009 03:22pm
Quote (-joey- @ Tue, 1 Sep 2009, 23:20)
Ti meg tűritek a multijával és a scammer múltjával együtt.


Ok már itt se vagyok, látom bejövök ide és máris le van harapva a fejem... :RUN:
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 03:24pm
Quote (Zayl @ Tue, Sep 1 2009, 10:19pm)
Nagyon unalmas vagy rici a vergődéseddel.


te meg olvasd vegig a topikot

Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:19pm)
Ismételten az én kurva anyámat, amiért ricike azt mocskol amit akar, én meg véletlenül visszaírok neki.

Megmagyarázta, hogy miért szar? Ne kezd már el te is a szarkavarást...


nem mocskolok senkit, fogd mar fel.... novessz agyat istenem...
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 1 2009 03:24pm
Quote (Zayl @ Tue, 1 Sep 2009, 23:22)
Ok már itt se vagyok, látom bejövök ide és máris le van harapva a fejem...  :RUN:


én köszöntem neked szivi
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 03:37pm
Quote (-joey- @ Tue, Sep 1 2009, 10:20pm)
Ti meg tűritek a multijával és a scammer múltjával együtt.


en csak a te kis oldaladon leszek scammer, torodj bele
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 1 2009 03:41pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 10:24pm)
te meg olvasd vegig a topikot



nem mocskolok senkit, fogd mar fel.... novessz agyat istenem...


Te növesszél agyat baszd meg, és fejezd be az óvodás játékaidat, mert nem vagyok vevő rá. Senki nem kíváncsi a meglátásaidra, pláne úgy, hogy még csak el sem magyarázod. Nem érdekel, hogy te megütöttél valakit egy 100 ow-s flaillel, és levett x hp-t. Engem az érdekel, hogy ha beírom a keresőbe, hogy "open wounds" akkor ugyanazokat a képleteket adja ki minden egyes D2-vel foglalkozó oldal. Gondolod rajtad kívül még senki nem jött volna rá, ha igazad lenne?

De nem is erről szól, hanem a gyerekes vergődésedről, mint amikor képrejtvény játékot indítottam, te meg azonnal bepostoltál egy random képet, ami kb. 3-ból egyszer jelenik meg azon a mapen, és verted a melledet, mint egy félhülye, hogy ezzel most hogy beownoltál minket. Ennyire zavar téged az a kurva oldal?

Senki nem fizet nekem azért a kurva oldalért, és nem kevés munkám van benne, ha már mindenáron baszogatni akarsz, akkor engem baszogassál, és hagyd békén a munkámat. Majd ha jobbat csinálsz, akkor jöhetsz ezzel a fellengzős kritizálós hangnemmel. Majd ha annyit letettél akár a valós, akár a "virtuális" asztalra. De ha ennyiből sem bírod felfogni, hogy szálljál le az oldalamról, akkor megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.

Szimplán hagyjál engem békén. Nem érdekel, hogy mit tudsz vagy mit nem tudsz jobban. Tartsd meg magadnak a tudásodat, egy ilyen embertől nekem nem kell se info, se kritika, se segítség. Elgondolkozhatnál azon, hogy miért van az, hogy akivel csak megismerkedtél, amióta d2-zöl és forumozol, az mind csalódott benned, és a 2 évvel ezelőtti "legjobb pvp-s" cím helyett ma már csak a "hunsub idiótája" címet birtoklod.

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 10:37pm)
en csak a te kis oldaladon leszek scammer, torodj bele


Nem az számít, hogy papíron az vagy-e. Mindenki tudja, miféle vagy.

This post was edited by -joey- on Sep 1 2009 03:42pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll