Quote (beni @ Tue, 18 Aug 2009, 21:33)
Szigeten meg konditeremben szoktam futni, de elég sok időt meg tudnék spórolni ha itthon is lenne. Vennék tv-t is, beraknám elé és este úgy filmeznék.
ennyire szeretsz futni?
én tökre rühellem... :S de rövid távon a vonat / busz után jól futok
