d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ki Megy..
Prev1678
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
Aug 18 2009 01:34pm
Quote (beni @ Tue, 18 Aug 2009, 21:33)
Szigeten meg konditeremben szoktam futni, de elég sok időt meg tudnék spórolni ha itthon is lenne. Vennék tv-t is, beraknám elé és este úgy filmeznék.


ennyire szeretsz futni?

én tökre rühellem... :S de rövid távon a vonat / busz után jól futok :D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Aug 18 2009 01:35pm
Quote (beni @ Tue, Aug 18 2009, 08:33pm)
Szigeten meg konditeremben szoktam futni, de elég sok időt meg tudnék spórolni ha itthon is lenne. Vennék tv-t is, beraknám elé és este úgy filmeznék.


megyunk egyutt szigetre futni? :$
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
Aug 18 2009 01:36pm
SWEET SIXTEEN PORN(*)!:)^^(L)BiceBócaLY(L)^^ üzenete:
ha cuppogva szaladnál utánam
SWEET SIXTEEN PORN(*)!:)^^(L)BiceBócaLY(L)^^ üzenete:
lehet h futnék..
SWEET SIXTEEN PORN(*)!:)^^(L)BiceBócaLY(L)^^ üzenete:
:D:D:D
höhe üzenete:
lol
höhe üzenete:
ja
höhe üzenete:
futnal felem
höhe üzenete:
:$
SWEET SIXTEEN PORN(*)!:)^^(L)BiceBócaLY(L)^^ üzenete:
annyi mindent elveztettél mááár....
SWEET SIXTEEN PORN(*)!:)^^(L)BiceBócaLY(L)^^ üzenete:
satöbbi...:DDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678
Closed New Topic New Poll