Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 07:45pm)
sajnos nem tudom elhinni, h lac2 elmúlt volna 15-16
bicebóca meg még 13-14 se...
már eleve itt fail, mert Lacus mostanában postolta a többiekkel, h mien lett az éreccségije
DE AZÉRT 15-16 :DDDDD
btw biztos szüksége van arra, h ienekröl hazudjon, hiszen teljesen aberrált idiota fasz. nem ugy mint te!
This post was edited by sylKE on May 24 2009 02:07pm