d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev167891058Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 24 2009 02:02pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 09:57pm)
8DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Arcoskodjunk ^^ jáccuk el h 2x évesek vagyunk és a csajunk terhes, mert az kurvamenő és ettől nő az e-penis



Én 31 éves vagyok és 2 gyerekem van


te még ügyesebb vagy.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:02pm
Quote (Anamy @ Sun, 24 May 2009, 22:01)
:o ezt megjegyeztem :angry:


Status: Ghostmasterq :c

én meg ezt !
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:02pm
Quote (josheide @ Sun, May 24 2009, 08:00pm)
lehetek a csalyod ?


kamuzzuk azt, h te vagy az a csaj, aki a sigedbe van
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 24 2009 02:03pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 20:45)
sajnos nem tudom elhinni, h lac2 elmúlt volna 15-16
bicebóca meg még 13-14 se...


Istenem.
Facepalm @ u, te idiota balfasz.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:03pm
Quote (xGurke @ Sun, 24 May 2009, 22:02)
kamuzzuk azt, h te vagy az a csaj, aki a sigedbe van


Dehát ez nem is kamu :(
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
May 24 2009 02:04pm
Quote (BiceBoca @ Sun, May 24 2009, 07:47pm)
lac2: sajnos az igazság az hogy a tőled megszokott szellemi színvonalat továbbra is sikerül tartanod
addig amig azt sem tudod hogy hány évesek vagyunk ne te döntsd el hogy mi történik velünk
te kis szarfaszú


te beszélsz színvonalról laczuska...
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
May 24 2009 02:05pm
Quote (josheide @ Sun, May 24 2009, 08:03pm)
Dehát ez nem is kamu :(


én is az a csaj vok aki a sigemen van!!!
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 24 2009 02:05pm
Quote (lowxair @ Sun, 24 May 2009, 22:05)
én is az a csaj vok aki a sigemen van!!!


En az a nyul, aki az avataromba!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:06pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 07:45pm)
sajnos nem tudom elhinni, h lac2 elmúlt volna 15-16
bicebóca meg még 13-14 se...


már eleve itt fail, mert Lacus mostanában postolta a többiekkel, h mien lett az éreccségije

DE AZÉRT 15-16 :DDDDD

btw biztos szüksége van arra, h ienekröl hazudjon, hiszen teljesen aberrált idiota fasz. nem ugy mint te!

This post was edited by sylKE on May 24 2009 02:07pm
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 24 2009 02:08pm
Amugy furcsállom h ezt még senki se postolta a jelen helyzetre:

Go Back To Magyar Topic List
Prev167891058Next
Add Reply New Topic New Poll