d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tibiteálat
Prev167891013Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 28 2009 12:58pm
Quote (Ateec @ Fri, 1 May 2009, 10:36)
igazad van tenyleg gyengusz Adam nagysagahoz kepest


ÓÓÓHÓHÓHÓHÓHÓ
ennek bumpot :DDDDDDDD
Member
Posts: 24,701
Joined: Jun 10 2008
Gold: 8,172.00
May 28 2009 01:00pm
Quote (Janou @ Fri, May 1 2009, 09:28am)
20:13:53
vasko tibor üzenete:
nembaj elmegyek bevágok 2 sört (ami nálam 2 óra alatt történik) aztán szépen eljövök
__________
11:26:44
vasko tibor üzenete:
szia
vasko tibor üzenete:
ordas mód bebasztam


jól nyomja a gyerek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 28 2009 01:01pm
Quote (guppy92 @ Thu, 28 May 2009, 20:00)
jól nyomja a gyerek


DE AZÉRT MÁR HARMINCNÉGY ÉVES A VÉTIBI :DDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
May 28 2009 01:04pm
Quote (lacketto @ Thu, May 28 2009, 08:01pm)
DE AZÉRT MÁR HARMINCNÉGY ÉVES A VÉTIBI :DDDDDDDDDDDDDDD


HÁT KURVÁRA NEM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 28 2009 01:05pm
Quote (Gyuladze @ Thu, May 28 2009, 08:04pm)
HÁT KURVÁRA NEM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


DE EGYSZER TALÁN MEGÉRI AZT A KORT IS : DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 28 2009 01:06pm
Quote (Gyuladze @ Thu, 28 May 2009, 20:04)
HÁT KURVÁRA NEM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


DE AZÉRT HADD HIGYJE AZT MINT AHOGY A MÁSIK TOPICBAN IS ELHITTE HOGY ÉN VAGYOK A PERSONAL PICEMEN ÉS MÉG KI IS NEVETETT :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
May 28 2009 01:06pm
Quote (lacketto @ Thu, May 28 2009, 08:06pm)
DE AZÉRT HADD HIGYJE AZT MINT AHOGY A MÁSIK TOPICBAN IS ELHITTE HOGY ÉN VAGYOK A PERSONAL PICEMEN ÉS MÉG KI IS NEVETETT :DDDDDDDDDDDD


LACKETTŐ TE ÁLAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 28 2009 01:08pm
Quote (Gyuladze @ Thu, 28 May 2009, 20:06)
LACKETTŐ TE ÁLAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


GYULA TE ********* :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
May 28 2009 01:11pm
2 Members: Gyuladze, beni

TANULJ ÉS OKOSODJ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 28 2009 01:13pm
Quote (Gyuladze @ Thu, May 28 2009, 08:11pm)
2 Members: Gyuladze, beni

TANULJ ÉS OKOSODJ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


DE AZÉRT JÓ LENNE HA NEM 300 HZ FREKVENCIÁVAL VILLOGNA AZ AGYSORVASZTÓ SZÖVEGEKET KÖZVETÍTŐ MSN ABLAKOD : DDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891013Next
Closed New Topic New Poll