d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beni
Prev167891020Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2009 12:57pm
Quote (Ad4mz @ Thu, Mar 5 2009, 07:56pm)
én bírlak matrac drágám, de az ilyeneket hanyagold már pls


bocsyka cry3.gif
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 12:57pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 07:55pm)
inkább lenne már oxigénhiányod....


Annélkül, hogy észrevenné devil.gif
Egyszercsak összeesik és hejehuja ^^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 12:58pm
Quote (Vharimatras @ Thu, 5 Mar 2009, 19:55)
lyuly


szívből remélem, hogy ezért kapsz 10%-ot
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 5 2009 12:59pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:58pm)
szívből remélem, hogy ezért kapsz 10%-ot


Miért?! ohmy.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2009 01:00pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:58pm)
szívből remélem, hogy ezért kapsz 10%-ot


köszcsi, mondjuk eddig még nem kaptam ezé soha
de azé igen 8D
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=27611743&st=140

Quote (beni @ Thu, Mar 5 2009, 08:00pm)
te csak ne ostorozd a guildtársaimat mad.gif


ty bro hug.gif

This post was edited by Vharimatras on Mar 5 2009 01:00pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 5 2009 01:00pm
Quote (Janou @ Thu, Mar 5 2009, 07:58pm)
szívből remélem, hogy ezért kapsz 10%-ot


te csak ne ostorozd a guildtársaimat mad.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:01pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 07:55pm)
nem failelek en be sehol
csak ti hajtogatjatok ezt folyton unsure.gif mintha telleg igy lenne


bumpolom hogy ertsetek

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 07:51pm)
most hiaba jossz itt a hulyesegeiddel dejvcica
csak arra irtam hogy a matekos peldaban igazam van
es vegeredmenyben ennek nyitottam a topikot
te meg magyarazkodhatsz akarmit ^^


meg ezt is
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 5 2009 01:02pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Mar 5 2009, 08:01pm)
bumpolom hogy ertsetek



meg ezt is


ezzel csak magadat nyugtatod

de ki kell,hogy ábrándítsalak
szar vagy sad.gif
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2009 01:04pm
Quote (beni @ Thu, 5 Mar 2009, 20:00)
te csak ne ostorozd a guildtársaimat mad.gif


akkor ő csinálja meg, mint a középkori szerzetesek, mert a faszom tele ezzel

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 5 Mar 2009, 20:01)
bumpolom hogy ertsetek



meg ezt is


kk bb
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2009 01:05pm
Quote (Saenchai @ Thu, Mar 5 2009, 08:02pm)
ezzel csak magadat nyugtatod

de ki kell,hogy ábrándítsalak
szar vagy sad.gif


jobb mint te smile.gif
legalabb nem scammelek sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891020Next
Closed New Topic New Poll