Quote (Saenchai @ Sat, 17 Jan 2009, 20:26)
na ez jó meccs volt
csak magnataur ott elbaszta,hogy nem rakott hoodot csak a végén

viper meg soha nem jott arra amerre mi

aze igy late gameben 2 tankot eleg nehez szetverni
kellett par multicast hogy meghaljatok ^^