Quote (Army_HuN @ Fri, 30 May 2008, 13:12)
b+ nem zavar hogy minden ferfinak van bajsza / szakalla ? ~.~ minden normalis ferfinek van testszörzete..
amíg csak ilyen pehely nő, illik leborotválni, mert kurvagusztustalan ^^
Quote (Army_HuN @ Fri, 30 May 2008, 13:28)
:DDDDDDDDD XDDDDDDDD ez igen , gg ^^
vicces mi? te ilyet max anyádtól fogsz hallani..
This post was edited by zsansaccount on May 30 2008 06:09am