d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev16789104976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Feb 9 2008 11:47am
Quote (Gyuladze @ Sat, Feb 9 2008, 06:40pm)
sword, mert:

- legnagyobb max damage icon_pointr.gif legnagyobb critical damage
- samurai ezekből csak kardot tud használni, ha arra kerülne a sor smile.gif


aham köszönöm és a másik hogy ha fighterrel megcsinálom mq-t (amit kétlek) akkor mi lesz belőlem ? :S
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Feb 9 2008 11:49am
Quote (ScooleRpety @ Sat, 9 Feb 2008, 17:47)
aham köszönöm és a másik hogy ha fighterrel megcsinálom mq-t (amit kétlek) akkor mi lesz belőlem ? :S


egy rerolled character es valaszthatod asszem a ninjat is. vagy vmi uj classt nemtom h vannak sorba ^^
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Feb 9 2008 11:51am
Quote (ptdk @ Sat, Feb 9 2008, 06:49pm)
egy rerolled character es valaszthatod asszem a ninjat is. vagy vmi uj classt nemtom h vannak sorba ^^


épp ezt akarom megtudni smile.gif
és sztetek ha egyszer véletlen oda eljutok mi legyek?
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 9 2008 11:59am
Quote (ScooleRpety @ Sat, Feb 9 2008, 06:51pm)
épp ezt akarom megtudni smile.gif
és sztetek ha egyszer véletlen oda eljutok mi legyek?


nézd meg a ladder listat ott vannak sorban talán
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
Feb 9 2008 12:25pm
Quote (ScooleRpety @ Sat, 9 Feb 2008, 18:51)
épp ezt akarom megtudni smile.gif
és sztetek ha egyszer véletlen oda eljutok mi legyek?


sok mindenbol nem tudsz valasztani
vagy feeder vagy samurai
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Feb 9 2008 12:54pm
Quote (xx_INTEL_xx @ Sat, Feb 9 2008, 07:25pm)
sok mindenbol nem tudsz valasztani
vagy feeder vagy samurai


és melyik lesz nekem jó? samurai?
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Feb 9 2008 01:25pm
Quote (ScooleRpety @ Sat, 9 Feb 2008, 18:54)
és melyik lesz nekem jó? samurai?


a masik ofc. mindig amasik a jobb. tuti taktika.
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,659.88
Trader: Trusted
Feb 9 2008 02:03pm
Quote (ScooleRpety @ Sat, 9 Feb 2008, 19:54)
és melyik lesz nekem jó? samurai?


Figy, ez úgy működik, hogyha sikeres lesz az MQ-d akkor választanod kell egy új kasztot. Vagy maradsz a fighter-nél, vagy leszel rogue, barbarian, mage, vagy választassz egy új kasztot a samuraj-t. Samu-t ajánlom. tongue.gif
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 9 2008 02:06pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sat, Feb 9 2008, 09:03pm)
Figy, ez úgy működik, hogyha sikeres lesz az MQ-d akkor választanod kell egy új kasztot. Vagy maradsz a fighter-nél, vagy leszel rogue, barbarian, mage, vagy választassz egy új kasztot a samuraj-t. Samu-t ajánlom. tongue.gif



és ha nem sikerül a mq? (amire nálam nagy esély lenne) akkor +1 gp meg akkor is reroll ?
Member
Posts: 6,178
Joined: Dec 21 2006
Gold: 22.50
Feb 9 2008 03:35pm
Hj!

Szeretnék elkezdeni LS-ezni, de balfaszka vagyok! sad.gif

Login Failed.
Disconnected from server.
Login Failed.
Disconnected from server.

Nem vágom már azt sem, hogy, hogy kell bejoinolni xd

Login Name = Acc name?
Password = Accom passja?
Gold Password = ua. marming a gold pw-vel.

Meg valaki adhatna egy kis infot, hogy ezt, hogy jatszak vagy egy linket ahol le van irva!

Nagyön szépen köszönöm, előre is!
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789104976Next
Closed New Topic New Poll