d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16986997007017024765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 6 2015 05:13am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 6 2015 06:08am
overwatch 60 euro
XXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 6 2015 07:05am
Quote (sylke @ Nov 6 2015 01:08pm)
overwatch 60 euro
XXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


komolytalan faszok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2015 07:46am
Quote (bajcli @ 6 Nov 2015 04:00)


dugnam
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2015 08:00am
Quote (sylke @ 6 Nov 2015 13:08)
overwatch 60 euro
XXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


mi

en azt olvastam, hogy a "collector's" lesz valami 40 usd, amugymeg f2p, mint a hots
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 6 2015 08:04am
Quote (bajcli @ 6 Nov 2015 16:00)
mi

en azt olvastam, hogy a "collector's" lesz valami 40 usd, amugymeg f2p, mint a hots


én meg azt hogy a collector 60 euro és mindenér fizetni kell a gémben
mármint herokért
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2015 08:05am
Quote (sylke @ 6 Nov 2015 15:04)
én meg azt hogy a collector 60 euro és mindenér fizetni kell a gémben
mármint herokért


de a collector'sban semmi nincs, csak skinek, meg masik jatekokban kozmetikai szarok

herokat meg valszeg ugy lehet unlockolni, mint hotsban
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 6 2015 08:15am
lesz alapdíja a játékot meg kell venni, meg lesz havidíja is, és lesznek ingame skinek amiket külön lehet megvenni.
pont, mint ahogy a wow is működik.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 6 2015 08:28am
itthon kibontom a tabletet, amit vettem az asszonynak, erre látom, hogy silver.
Megnézem a rendelést és látom, hogy véletlenül a goldot rendeltem.

De amúgy a fehéret akartam.

Mindenki elbaszta az összes létező helyen a színt. Nem baj, annak azért örülök, hogy nem a goldot adták :D

Felrobban a fejem, úgy fáj. kibaszott orrpolip és miatta megint homloküreggyulladás...
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2015 08:32am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Nov 2015 15:15)
lesz alapdíja a játékot meg kell venni, meg lesz havidíja is, és lesznek ingame skinek amiket külön lehet megvenni.
pont, mint ahogy a wow is működik.


a havidijat nemtom, honnan veszed, az kb kizart

meg az alapjatekot se biztos, hogy meg kell venni, eddig blizzard nem mondott rola semmit (de meg abban van a legtobb racio)
Go Back To Magyar Topic List
Prev16986997007017024765Next
Add Reply New Topic New Poll