nem screenshotolgatok, de egy ismerosom kisse megbolondult es allandoan ilyen szarokat latok tole, regen pedig eleg joarc volt:
egyik nap haza.. odamegyek a lakásába, azt hívén, hogy az otthonom, s mit látok; gennyedző, véres seb tátong a babák vállán. azonnal számos kérdés merült fe bennem: ki adta? mikor? miért? mi ellen? mit tartalmaz? mi a kórtana? mi a mennyisége? miért nem tudtam róla? .. de csak annyit kérdeztem; ez mi? -oltás. -mondja a felelősségteljes. - no de miféle? -kérdem. -kötelező. -ennyi? ennyit tudsz róla elmondani? hm.
mindjárt voltam nem ormális, meg dühöngő, meg őrült és még a rezgésem is rossz lett, úgyhogy "menjek ki!"