d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev16966976986997004683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 4 2013 05:00pm
itemek?

elég fura még ez nekem hogy intből jön az AD, aztán óckodtam megvenni a lifesteal vackot

also lol: enemy sniper nem halt, engem meg beküldtek 2v1-ezni

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 4 2013 05:04pm
Quote (Namechange @ 5 Jun 2013 00:20)
Látom mindenki nagyon profi lett az utóbbi időben errefelé. :D

Anarkin szerintem Próbáld meg Rikimarut vagy Bounty Huntert, esetleg Drow Rangert vagy Slarkot.



Szerintem két szónál többet, de még annyit se beszéltem vele ittlétem során, szóval nem kell mindenben a rosszat keresni, inkább irány vissza streamet nézni vagy mit is csinálsz te.


ja, Drow rangert tuti megnézem majd mert bosszantott

de most menni kell, 6-kor kelés, aztán vizsga -.-

Quote (Rawen @ 5 Jun 2013 01:06)
Dagont felejtsd el, nem éri meg azért a pénzért szinte semmilyen heron(van 1-2 kivétel, de jobb ha azt jegyzed meg, hogy egy szar item).  Int herokkal ha már farmolsz akkor scythe-ot rakj, disable>minden más. A lifesteal nem éri meg QoP-ra, nincs akkor attack speeded meg igazából dmged se, hogy értelme legyen, meg nem állsz egyhelyben hanem úgyis ide-oda kiteolsz vele.


ty

This post was edited by Anarkin on Jun 4 2013 05:10pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2013 05:06pm
Quote (Anarkin @ 5 Jun 2013 01:00)
itemek?

elég fura még ez nekem hogy intből jön az AD, aztán óckodtam megvenni a lifesteal vackot

also lol: enemy sniper nem halt, engem meg beküldtek 2v1-ezni

http://1.ii.gl/ZVN0H.png


Dagont felejtsd el, nem éri meg azért a pénzért szinte semmilyen heron(van 1-2 kivétel, de jobb ha azt jegyzed meg, hogy egy szar item). Int herokkal ha már farmolsz akkor scythe-ot rakj, disable>minden más. A lifesteal nem éri meg QoP-ra, nincs akkor attack speeded meg igazából dmged se, hogy értelme legyen, meg nem állsz egyhelyben hanem úgyis ide-oda kiteolsz vele.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 4 2013 05:17pm
Quote (Flutter @ Jun 4 2013 11:53pm)
itt: miota vagy nolifer?

en 2005 ota dotazok
anno meg olvasgattam magyar hero guide-okat kani.hu-n

amugy miota van dota? mert mikor en jottem eloszor akkor asszem meg ilyen 6.39 volt vagy ilyesmi (regi trax ulti, mikor x idonkent instant olte a creepet, meg regi slowos+ultirage-es naix)
azota 6.79-nel jarunk
erdekes

/e: 6.78


2008 körül, nerz meg szécsiádám rángatott bele :(
sose játszottam kanin
battle neten, később garenan toltuk

This post was edited by lacketto on Jun 4 2013 05:18pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 4 2013 05:24pm
csakis haverokkal, 3v3 néha botok ellen
6.66 előtt kezdtem valamikor
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 4 2013 05:32pm
Quote (Flutter @ Jun 4 2013 10:53pm)
itt: miota vagy nolifer?

en 2005 ota dotazok
anno meg olvasgattam magyar hero guide-okat kani.hu-n

amugy miota van dota? mert mikor en jottem eloszor akkor asszem meg ilyen 6.39 volt vagy ilyesmi (regi trax ulti, mikor x idonkent instant olte a creepet, meg regi slowos+ultirage-es naix)
azota 6.79-nel jarunk
erdekes

/e: 6.78


még sima w3ban toltam legelöször, amikor mortrednek sima blinkje volt még (nemtom milyen modellje volt, de nem az ami tftben volt)
aztán nagyobb kihagyás után vmikor 2006 körül kezdtem el ujra kanin
csak int herokat pickeltem és mindre dagont vettem
sniperre meg csak hypert vettem :'D

trax ulti amugy x% volt h bejön, nem x idönként



This post was edited by sylke on Jun 4 2013 05:32pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 4 2013 06:52pm
Quote (sylke @ Jun 5 2013 12:32am)
még sima w3ban toltam legelöször, amikor mortrednek sima blinkje volt még (nemtom milyen modellje volt, de nem az ami tftben volt)
aztán nagyobb kihagyás után vmikor 2006 körül kezdtem el ujra kanin
csak int herokat pickeltem és mindre dagont vettem
sniperre meg csak hypert vettem :'D

trax ulti amugy x% volt h bejön, nem x idönként


tenyleg
meg a regi razor ulti milyen fosimba volt :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2013 11:35pm
anarkin legjobb waifu herokkal jatszik
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 4 2013 11:57pm
Quote (SummertimeClothes @ 5 Jun 2013 07:35)
anarkin legjobb waifu herokkal jatszik


waifu?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16966976986997004683Next
Add Reply New Topic New Poll