d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev16956966976986994683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 4 2013 04:10pm
Quote (Saenchai @ Jun 4 2013 10:09pm)
tldr











nem kell megköszönni


röhögök
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 4 2013 04:13pm
Quote (lacketto @ Jun 4 2013 11:10pm)
akarki mas irta volna be ezeket a herokat tuti hogy lefikázod
lionnal fél óra alatt sem fogja összeszedni a bootsot, nem csak mert 400 hpja van hanem mert még a last hit animációja is lassú
shadow shaman wardokkal feedeli az enemyt
jakiroval elbassza a stunt
skeleton kinggel (pláne egy lol playernek aki a skillspamhez szokott) soha nem lesz manája ultizni

ezen a poston kívül semmi építőjellegűt nem tettél hozzá az elmúlt pár oldalhoz (bár még ezt is meg lehet kérdőjelezni) megis minden refreshre a pofámba ugrik legalább egy új postod.


De SK-val nem is kell ultira rakni mivel nem hal meg. :^)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2013 04:14pm
Quote (lacketto @ 5 Jun 2013 00:10)
akarki mas irta volna be ezeket a herokat tuti hogy lefikázod
lionnal fél óra alatt sem fogja összeszedni a bootsot, nem csak mert 400 hpja van hanem mert még a last hit animációja is lassú
shadow shaman wardokkal feedeli az enemyt
jakiroval elbassza a stunt
skeleton kinggel (pláne egy lol playernek aki a skillspamhez szokott) soha nem lesz manája ultizni

ezen a poston kívül semmi építőjellegűt nem tettél hozzá az elmúlt pár oldalhoz (bár még ezt is meg lehet kérdőjelezni) megis minden refreshre a pofámba ugrik legalább egy új postod.


ok, akkor ne játsszon semmit, igazad van, inkább hozzon TANKOT

De amúgy tényleg semmi építő jellegű nem volt, csak leírtam, hogy mi Luna skillbuildje meg miért az + hogy a pt-t tartsa str-en.

This post was edited by Rawen on Jun 4 2013 04:19pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2013 04:19pm
ja centaurt is tokre szerettem
meg ck sven mortred jo carryk szeirntem, elso kettovel cska akkor kell kolteni manat eleinte ha ugy gondolod hogy kill is lesz belole, azon kivul nem tul bonyolultak de nem is skeleton king tier

Quote (Rawen @ 5 Jun 2013 00:14)
ok, akkor ne játsszon semmit, igazad van, inkább hozzon TANKOT

De amúgy tényleg semmi építő jellegű nem volt, csak leírtam, hogy mi Luna skillbuildje meg miért az + hogy a pt-t tartsa str-en.


farmolni jobb amugy a glaive elegge, bar en csak lvl3 aura utan szoktam

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 4 2013 04:20pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 4 2013 04:20pm
Látom mindenki nagyon profi lett az utóbbi időben errefelé. :D

Anarkin szerintem Próbáld meg Rikimarut vagy Bounty Huntert, esetleg Drow Rangert vagy Slarkot.

Quote (Rawen @ 4 Jun 2013 22:50)
Tényleg?

Nem kell rögtön védeni mert TT-je van.


Szerintem két szónál többet, de még annyit se beszéltem vele ittlétem során, szóval nem kell mindenben a rosszat keresni, inkább irány vissza streamet nézni vagy mit is csinálsz te.

This post was edited by Namechange on Jun 4 2013 04:22pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2013 04:21pm
pudgeot is mindenki imadja
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2013 04:23pm
Quote (Namechange @ 5 Jun 2013 00:20)
Látom mindenki nagyon profi lett az utóbbi időben errefelé. :D

Anarkin szerintem Próbáld meg Rikimarut vagy Bounty Huntert, esetleg Drow Rangert vagy Slarkot.


Érdekes módon amíg egy TT nem került ide, le se szartad a topicot.

Quote (SummertimeClothes @ 5 Jun 2013 00:21)
pudgeot is mindenki imadja


techies kéne ide
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 4 2013 04:26pm
Quote (Rawen @ 5 Jun 2013 00:23)
Érdekes módon amíg egy TT nem került ide, le se szartad a topicot.



techies kéne ide


Ha ismernéd az oldalt tudhatnád hogy egy ttnek semmi beleszólása nincsen a dolgokba. :^)
És a dota1 megjelenése után 1-2 évvel kezdtem játszani a játékkal szóval szerintem több keresnivalóm van itt mint olvasó mint neked bármikor is volt.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 4 2013 04:53pm
itt: miota vagy nolifer?

en 2005 ota dotazok
anno meg olvasgattam magyar hero guide-okat kani.hu-n

amugy miota van dota? mert mikor en jottem eloszor akkor asszem meg ilyen 6.39 volt vagy ilyesmi (regi trax ulti, mikor x idonkent instant olte a creepet, meg regi slowos+ultirage-es naix)
azota 6.79-nel jarunk
erdekes

/e: 6.78

This post was edited by Flutter on Jun 4 2013 04:57pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2013 04:57pm
Quote (Flutter @ 5 Jun 2013 00:53)
itt: miota vagy nolifer?

en 2005 ota dotazok
anno meg olvasgattam magyar hero guide-okat kani.hu-n

amugy miota van dota? mert mikor en jottem eloszor akkor asszem meg ilyen 6.39 volt vagy ilyesmi (regi trax ulti, mikor x idonkent instant olte a creepet, meg regi slowos+ultirage-es naix)
azota 6.79-nel jarunk
erdekes

/e: 6.78


http://wiki.gosugamers.net/dota2/History_of_DotA

2006, én is kanival kezdtem miután egy lanon megmutatták osztálytársak, emlékszem első gamem talán egy lycan volt 20 death-el.

This post was edited by Rawen on Jun 4 2013 05:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev16956966976986994683Next
Add Reply New Topic New Poll