Quote (CyberPunk666 @ 10 Mar 2015 00:20)
[URL=https://www.facebook.com/Indexhu/posts/953132124720093]https://www.facebook.com/Indexhu/posts/953132124720093[/URL]
Honnan a fenéből jön ez a rengeteg iszonyatosan ostoba ember? Honnan?
Hogy a fenében vannak ezek ennyien, és hogy működik a világ? Miért nem pusztultunk még ki, miközben ezekkel van tele a föld?
Ezeket képzik, hogy minél hülyébbek legyenek?
Ezek dolgoznak valahol, csinálnak valamit? Mihez elég ez a nulla közeli ész?
képekkel postold a mondanivalódat, mert faszom se fogja elolvasni
kösz