d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1695696697698699799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 9 2015 04:24am
Szena:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 9 2015 01:16pm


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 9 2015 01:17pm


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 9 2015 03:34pm
Quote (Baleee @ 8 Mar 2015 18:47)
https://40.media.tumblr.com/e8e448c60ee50a81373b010fbca0a1b1/tumblr_nkwig58SQt1ridh7no1_540.png

Remelem tett fel a lilahagymas zsiroskenyerhez receptet a nosaltyra!



Es igaza van
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 9 2015 03:41pm
Quote (Baleee @ Mar 9 2015 11:11am)
Kem es tarsa.


Melyik kem? )))
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 9 2015 04:20pm
https://www.facebook.com/Indexhu/posts/953132124720093

Honnan a fenéből jön ez a rengeteg iszonyatosan ostoba ember? Honnan?
Hogy a fenében vannak ezek ennyien, és hogy működik a világ? Miért nem pusztultunk még ki, miközben ezekkel van tele a föld?

Ezeket képzik, hogy minél hülyébbek legyenek?

Ezek dolgoznak valahol, csinálnak valamit? Mihez elég ez a nulla közeli ész?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 9 2015 04:33pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 9 2015 11:20pm)
https://www.facebook.com/Indexhu/posts/953132124720093

Honnan a fenéből jön ez a rengeteg iszonyatosan ostoba ember? Honnan?
Hogy a fenében vannak ezek ennyien, és hogy működik a világ? Miért nem pusztultunk még ki, miközben ezekkel van tele a föld?

Ezeket képzik, hogy minél hülyébbek legyenek?

Ezek dolgoznak valahol, csinálnak valamit? Mihez elég ez a nulla közeli ész?


Van par munka amihez nem kell semmi tudas, peldaul meki, gyari segedmunka, takarito.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 9 2015 04:38pm
Quote (CyberPunk666 @ 10 Mar 2015 00:20)
[URL=https://www.facebook.com/Indexhu/posts/953132124720093]https://www.facebook.com/Indexhu/posts/953132124720093[/URL]

Honnan a fenéből jön ez a rengeteg iszonyatosan ostoba ember? Honnan?
Hogy a fenében vannak ezek ennyien, és hogy működik a világ? Miért nem pusztultunk még ki, miközben ezekkel van tele a föld?

Ezeket képzik, hogy minél hülyébbek legyenek?

Ezek dolgoznak valahol, csinálnak valamit? Mihez elég ez a nulla közeli ész?


képekkel postold a mondanivalódat, mert faszom se fogja elolvasni
kösz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 9 2015 05:38pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Mar 2015 23:20)
https://www.facebook.com/Indexhu/posts/953132124720093

Honnan a fenéből jön ez a rengeteg iszonyatosan ostoba ember? Honnan?
Hogy a fenében vannak ezek ennyien, és hogy működik a világ? Miért nem pusztultunk még ki, miközben ezekkel van tele a föld?

Ezeket képzik, hogy minél hülyébbek legyenek?

Ezek dolgoznak valahol, csinálnak valamit? Mihez elég ez a nulla közeli ész?


do the darwin shake
Go Back To Magyar Topic List
Prev1695696697698699799Next
Add Reply New Topic New Poll