d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16946956966976984765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 5 2015 01:01pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Nov 2015 20:59)
en meg a telefonomon is nezek animet vonatozas közben)


oké, akkor kelleni fog a 10-es.

Quote (GoreKnight9 @ 5 Nov 2015 20:58)
8 filmezeshez meg keves
agyban doglodve elnetezgetni oke de filmhez 9-10 az optimalisabb
mas kerdes h sztem filmez 55os plazma >> de ez most irrelevans


alkalmanként nézne csak rajta filmet, szerintem 70%-ban könyvet olvasna, 20%-ban netezne és kb 10% lenne filmnézés.
De én is attól tartok, hogy egy 10-es jobb lenne, akkor viszont fogalmam nincs, hogy milyet vegyek :/
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 5 2015 01:05pm
egy 4.4-es KitKat andorid mennyire vállalható?
nem vagyok otthon droid oldalon, sokat fejlődött az ötös verzióra?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 5 2015 01:08pm
Quote (GoreKnight9 @ 5 Nov 2015 21:00)
jo de te 52 kilos vagy szoval nem szamit a velemenyed


ez
amugy meg sajat moziterem>55os plazma
rekt

Quote (CyberPunk666 @ 5 Nov 2015 21:05)
egy 4.4-es KitKat andorid mennyire vállalható?
nem vagyok otthon droid oldalon, sokat fejlődött az ötös verzióra?


ne aggodj, a kitkat nagyon finom csoki

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 5 2015 01:22pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2015 01:38pm
bal folso sarok
kosz isaac etc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 5 2015 02:11pm
Irt az egyik prof emailt hogy mi van velem mert 2 hete nem voltam bent nala :blush:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2015 02:19pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Nov 2015 21:11)
Irt az egyik prof emailt hogy mi van velem mert 2 hete nem voltam bent nala :blush:


nyugi csak be akar szervezni az isishez
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 5 2015 02:20pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 5 2015 09:19pm)
nyugi csak be akar szervezni az isishez


52 kilosan ugyis mindegy hogy elek-e vagy halok
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 5 2015 02:21pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 5 2015 08:38pm)


jó az, több attack speedet ad
tegnap valami hatalmas csoda folytán meglett az ultra greed
bemákoltam egy d4-t.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2015 02:24pm
Quote (lacketto @ 5 Nov 2015 21:21)
jó az, több attack speedet ad
tegnap valami hatalmas csoda folytán meglett az ultra greed
bemákoltam egy d4-t.


en amugy 2 napja jatszok es igy nyomom szoval mondhatod ^^
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 5 2015 02:24pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 5 2015 09:24pm)
en amugy 2 napja jatszok es igy nyomom szoval mondhatod ^^
https://i.gyazo.com/9db9ed69fe254fa78837f898615e33c3.png


akkor jáccogassál csak, el leszel vele egy pár órát mire minden szart unlockolgatsz
ez a sima amugy?

This post was edited by lacketto on Nov 5 2015 02:25pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev16946956966976984765Next
Add Reply New Topic New Poll