Quote (CyberPunk666 @ Nov 5 2015 07:56pm)
Tabletet veszek az asszonynak a születésnapjára.
Az a baj, hogy nem akarok 5.0-nál régebbi andoridot neki.
Van egy ami egész jó lenne, de nem tudom eldönteni, hogy 8" mire elég.
Ágyban fekve olvasna, netezne vele.
szerintetek 8"-os tablet elég erre?
Esetleg néha elvinné, és akkor filmet nézne még rajta vagy ha mást nézek akkor is esetleg az ágyban azon videózna, de elsősorban netezne és olvasna.
Nem tudom eldönteni, hogy 8" már pont elég vagy még pont kevés.
az enyem pont 8'' es meg egy lany se panaszkodott, se az agyban se video nezes utan
ha jol nez ki a baratnod kiprobalhatja