d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16936946956966974765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 5 2015 10:58am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Nov 5 2015 05:55pm)
magyaron munkaado/iskola intezi amennyire en tudom, ha meg csoro egyetista munkanelkuli vagy mint en, akkor fizetned kell havi par k-t
svajcban nem tudom :S
:S


felhivom öket holnap, karomkodok oroszul egy percet, utana megkerdezem miert küldtek ket csekket)
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Nov 5 2015 10:59am


https://www.facebook.com/events/913731265382040/

madam x-otickal egy lineupon = minden elérése az életben
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 5 2015 11:00am
Quote (text_killer @ Nov 5 2015 05:59pm)


ott tali

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 5 2015 11:19am
Quote (Karan2_Returned @ 5 Nov 2015 19:00)


https://www.youtube.com/watch?v=M8-vje-bq9c
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 5 2015 12:56pm
Tabletet veszek az asszonynak a születésnapjára.

Az a baj, hogy nem akarok 5.0-nál régebbi andoridot neki.

Van egy ami egész jó lenne, de nem tudom eldönteni, hogy 8" mire elég.

Ágyban fekve olvasna, netezne vele.
szerintetek 8"-os tablet elég erre?
Esetleg néha elvinné, és akkor filmet nézne még rajta vagy ha mást nézek akkor is esetleg az ágyban azon videózna, de elsősorban netezne és olvasna.


Nem tudom eldönteni, hogy 8" már pont elég vagy még pont kevés.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 5 2015 12:56pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 5 2015 12:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 5 2015 07:56pm)
Tabletet veszek az asszonynak a születésnapjára.

Az a baj, hogy nem akarok 5.0-nál régebbi andoridot neki.

Van egy ami egész jó lenne, de nem tudom eldönteni, hogy 8" mire elég.

Ágyban fekve olvasna, netezne vele.
szerintetek 8"-os tablet elég erre?
Esetleg néha elvinné, és akkor filmet nézne még rajta vagy ha mást nézek akkor is esetleg az ágyban azon videózna, de elsősorban netezne és olvasna.


Nem tudom eldönteni, hogy 8" már pont elég vagy még pont kevés.


az enyem pont 8'' es meg egy lany se panaszkodott, se az agyban se video nezes utan

ha jol nez ki a baratnod kiprobalhatja
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2015 12:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 5 Nov 2015 19:56)
Tabletet veszek az asszonynak a születésnapjára.

Az a baj, hogy nem akarok 5.0-nál régebbi andoridot neki.

Van egy ami egész jó lenne, de nem tudom eldönteni, hogy 8" mire elég.

Ágyban fekve olvasna, netezne vele.
szerintetek 8"-os tablet elég erre?
Esetleg néha elvinné, és akkor filmet nézne még rajta vagy ha mást nézek akkor is esetleg az ágyban azon videózna, de elsősorban netezne és olvasna.


Nem tudom eldönteni, hogy 8" már pont elég vagy még pont kevés.


8 filmezeshez meg keves
agyban doglodve elnetezgetni oke de filmhez 9-10 az optimalisabb
mas kerdes h sztem filmez 55os plazma >> de ez most irrelevans
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 5 2015 12:59pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 5 2015 07:58pm)
8 filmezeshez meg keves
agyban doglodve elnetezgetni oke de filmhez 9-10 az optimalisabb
mas kerdes h sztem filmez 55os plazma >> de ez most irrelevans


en meg a telefonomon is nezek animet vonatozas közben)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2015 01:00pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Nov 2015 19:59)
en meg a telefonomon is nezek animet vonatozas közben)


jo de te 52 kilos vagy szoval nem szamit a velemenyed
Go Back To Magyar Topic List
Prev16936946956966974765Next
Add Reply New Topic New Poll