d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16916926936946954765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 4 2015 12:47pm
Quote (Karan2_Returned @ Nov 4 2015 08:46pm)
Az hogy nincsenek atteteid az mit jelent? Nem ertek a rakokhoz :wacko:


egy helyen van egy rák és nem mászott át másik szervre/helyre afaik
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 4 2015 12:55pm
Quote (Karan2_Returned @ Nov 4 2015 07:46pm)
Az hogy nincsenek atteteid az mit jelent? Nem ertek a rakokhoz :wacko:


Nem kerültek rákos sejtek a véráramba, így nem terjedtek szét az egész testében. Ha nincs áttét sokkal jobbak a gyógyulási esélyek, mert csak azt az egy beteg részt kell kezelni/kivágni stb.

This post was edited by -joey- on Nov 4 2015 12:56pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2015 02:53pm
http://eduline.hu/felnottkepzes/2015/11/4/Rettegnek_a_szulok_nehogy_ezt_kerdezze_tolu_JOLQWV

Quote
Brit tudósok – ki más? – készítettek egy felmérést arról, milyen kérdésektől rettegnek a brit szülők. A megkérdezettek 83% került már olyan helyzetbe, hogy nem tudott válaszolni gyereke által feltett kérdésre. Ami még rosszabb, közel kétharmaduk inkább ostobaságot mond, nehogy be kelljen ismernie a gyerek előtt, hogy tájékozatlan.
A brit szülők a következő kérdésektől rettegnek leginkább a Telegraph cikke szerint:

Miért tűnik el nappal a Hold?
Miért kék az ég?
Találunk valaha életet a Földön kívül?
Milyen nehéz a Föld?
Hogy maradhat a repülőgép a levegőben?
Miért nedves a víz?
Miért vannak különböző időzónák?
Hogy keletkezik a szivárvány?
Hogy lehet az univerzum végtelen?


WTF? Minek mond hülyeséget?
Milyen retardált nem tud válaszolni például arra, hogy "miért tűnik el nappal a hold?" ?
Meg vannak felnőttek, akik nem értik az időzónákat?

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 4 2015 02:55pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2015 02:58pm
inb4 brit tudósos szar

Tudom, de akkor nem lehetne szapulni.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 4 2015 02:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Nov 2015 22:53)
http://eduline.hu/felnottkepzes/2015/11/4/Rettegnek_a_szulok_nehogy_ezt_kerdezze_tolu_JOLQWV



WTF? Minek mond hülyeséget?
Milyen retardált nem tud válaszolni például arra, hogy "miért tűnik el nappal a hold?" ?
Meg vannak felnőttek, akik nem értik az időzónákat?


Amúgy lehet nekem vannak nagyon durva flashbackeim de a hold egy csomószor látható nappal is. Ez nekem sokáig paradox volt, de aztán bele törődtem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 4 2015 02:59pm
Quote (HunIndex @ 4 Nov 2015 22:58)
Amúgy lehet nekem vannak nagyon durva flashbackeim de a hold egy csomószor látható nappal is. Ez nekem sokáig paradox volt, de aztán bele törődtem


2 hold confirmed
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2015 03:01pm
Quote (HunIndex @ 4 Nov 2015 22:58)
Amúgy lehet nekem vannak nagyon durva flashbackeim de a hold egy csomószor látható nappal is. Ez nekem sokáig paradox volt, de aztán bele törődtem


Mindenki azt várná, hogy a hülyeségbe kötök bele, de ez valójában egy igekötő a saját igéje előtt áll related poén.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 4 2015 03:01pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2015 03:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Nov 2015 19:33)
jobbulást!

Mekkora csomóra kell gondolni? Mert néha mindenkinek megjelenik valahol , valamitől.
Nekem múltkor a combhajlatban volt egy, az orvos szerint azért, mert elestem és bevágtam a térdem. Azt mondta lábsérülés után ezt előfordul.
Mi az a pont, ahol elkezdesz aggódni?

Ez ennyire nagy volt, vagy ennyire sokáig nem múlt? Vagy mi vitt el orvoshoz vele?


hat ez toled fugg h mikor mesz oda az orvoshoz
ha jol emlekszem bugnak a herejeben mar eleg nagy volt a csomo amikor elment - ez nagy hiba
de akkor kell foleg amikor teljesen "uj" helyen jelenik meg es az is problema ha nem faj csak ugy van valamint tobb darabot is folfedezel
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 4 2015 09:18pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2015 11:36pm)
hat ez toled fugg h mikor mesz oda az orvoshoz
ha jol emlekszem bugnak a herejeben mar eleg nagy volt a csomo amikor elment - ez nagy hiba
de akkor kell foleg amikor teljesen "uj" helyen jelenik meg es az is problema ha nem faj csak ugy van valamint tobb darabot is folfedezel


pár napja zsibbad egyik kezem folyamatosan
rágugliztam és megijedtem kicsit, soon ded etc
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 4 2015 09:20pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 4 2015 10:53pm)
http://eduline.hu/felnottkepzes/2015/11/4/Rettegnek_a_szulok_nehogy_ezt_kerdezze_tolu_JOLQWV



WTF? Minek mond hülyeséget?
Milyen retardált nem tud válaszolni például arra, hogy "miért tűnik el nappal a hold?" ?
Meg vannak felnőttek, akik nem értik az időzónákat?


vismajor pl?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16916926936946954765Next
Add Reply New Topic New Poll