Quote (CyberPunk666 @ 4 Nov 2015 19:33)
jobbulást!
Mekkora csomóra kell gondolni? Mert néha mindenkinek megjelenik valahol , valamitől.
Nekem múltkor a combhajlatban volt egy, az orvos szerint azért, mert elestem és bevágtam a térdem. Azt mondta lábsérülés után ezt előfordul.
Mi az a pont, ahol elkezdesz aggódni?
Ez ennyire nagy volt, vagy ennyire sokáig nem múlt? Vagy mi vitt el orvoshoz vele?
hat ez toled fugg h mikor mesz oda az orvoshoz
ha jol emlekszem bugnak a herejeben mar eleg nagy volt a csomo amikor elment - ez nagy hiba
de akkor kell foleg amikor teljesen "uj" helyen jelenik meg es az is problema ha nem faj csak ugy van valamint tobb darabot is folfedezel