d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16906916926936944765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 4 2015 12:11pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2015 08:07pm)
szerencsere nincsenek atteteim ugyhogy jovohet utan egy jo kis gyomortukrozes aztan eldontik az onkologusok h milyen kezelest kapjak

erzes amikor jobban izgultam az eredmenyeim miatt mint akarmikor eddig

inb4 soon ded get rekt es egyeb ritzinger komment


megbaszod ugyis
izi

lemaradtam v nem válaszoltál (ha szabad tudni) h hogyan derült ki?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 4 2015 12:11pm
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2015 20:08)
pofazol joskagyerek este meg nem lovod meg amit meg kell 8D


eleg eselytelen, mert minden meccsen vki 50fragbe lovi magat a 100oras accjaval
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 4 2015 12:12pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2015 07:07pm)
szerencsere nincsenek atteteim ugyhogy jovohet utan egy jo kis gyomortukrozes aztan eldontik az onkologusok h milyen kezelest kapjak

erzes amikor jobban izgultam az eredmenyeim miatt mint akarmikor eddig

inb4 soon ded get rekt es egyeb ritzinger komment


Jó hírek, nem lesz itt semmi baj.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2015 12:15pm
Quote (cowding @ 4 Nov 2015 19:11)
megbaszod ugyis
izi

lemaradtam v nem válaszoltál (ha szabad tudni) h hogyan derült ki?


kinott a bal honaljambol 1 csomo
meg jo h le szoktam borotvalni a szort es eszrevettem

tfwmfw 300eve nem borotvalkoztam volna es ded


Quote (-joey- @ 4 Nov 2015 19:12)
Jó hírek, nem lesz itt semmi baj.


remelem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 4 2015 12:19pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2015 08:15pm)
kinott a bal honaljambol 1 csomo
meg jo h le szoktam borotvalni a szort es eszrevettem

tfwmfw 300eve nem borotvalkoztam volna es ded




remelem


shit son
és fájt is vagy milyen volt?
nekem is szokott lenni csomó a honaljamban és fáj meg érzékeny, de 2 nap alatt elmulik általában
egyszer anydlevi megszakértette h a dezodor miatt van és tényleg kb olyankor volt amikor napi többször dezodoroztam
de ezek utan legközelebb lehet megmutatom egy dokinak :s
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2015 12:22pm
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2015 19:15)
kinott a bal honaljambol 1 csomo
meg jo h le szoktam borotvalni a szort es eszrevettem

tfwmfw 300eve nem borotvalkoztam volna es ded




remelem


loloztal / dotaztal valaha?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2015 12:23pm
Quote (cowding @ 4 Nov 2015 19:19)
shit son
és fájt is vagy milyen volt?
nekem is szokott lenni csomó a honaljamban és fáj meg érzékeny, de 2 nap alatt elmulik általában
egyszer anydlevi megszakértette h a dezodor miatt van és tényleg kb olyankor volt amikor napi többször dezodoroztam
de ezek utan legközelebb lehet megmutatom egy dokinak :s


ja attol is szokott lenni de ha elmulik akkor sztem nem lehet gaz vele
akkor gazos ha nem faj es ottmarad


Quote (josheide @ 4 Nov 2015 19:22)
loloztal / dotaztal valaha?


csgoval tartom szinten magam ha rakosodasrol van szo
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 4 2015 12:30pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2015 08:23pm)
ja attol is szokott lenni de ha elmulik akkor sztem nem lehet gaz vele
akkor gazos ha nem faj es ottmarad


csgoval tartom szinten magam ha rakosodasrol van szo


oks ty

5 os stack volt ellenem CAUSUALBAN és tsen mondták egymásnak h mi merre
7-7 tie lett
kiégtem h hogy lehetnek ilyen szarok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2015 12:33pm
Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2015 20:15)
kinott a bal honaljambol 1 csomo
meg jo h le szoktam borotvalni a szort es eszrevettem

tfwmfw 300eve nem borotvalkoztam volna es ded


jobbulást!

Mekkora csomóra kell gondolni? Mert néha mindenkinek megjelenik valahol , valamitől.
Nekem múltkor a combhajlatban volt egy, az orvos szerint azért, mert elestem és bevágtam a térdem. Azt mondta lábsérülés után ezt előfordul.
Mi az a pont, ahol elkezdesz aggódni?

Ez ennyire nagy volt, vagy ennyire sokáig nem múlt? Vagy mi vitt el orvoshoz vele?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 4 2015 12:46pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2015 07:07pm)
szerencsere nincsenek atteteim ugyhogy jovohet utan egy jo kis gyomortukrozes aztan eldontik az onkologusok h milyen kezelest kapjak

erzes amikor jobban izgultam az eredmenyeim miatt mint akarmikor eddig

inb4 soon ded get rekt es egyeb ritzinger komment


Az hogy nincsenek atteteid az mit jelent? Nem ertek a rakokhoz :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev16906916926936944765Next
Add Reply New Topic New Poll