Quote (GoreKnight9 @ 4 Nov 2015 20:15)
kinott a bal honaljambol 1 csomo
meg jo h le szoktam borotvalni a szort es eszrevettem
tfwmfw 300eve nem borotvalkoztam volna es ded
jobbulást!
Mekkora csomóra kell gondolni? Mert néha mindenkinek megjelenik valahol , valamitől.
Nekem múltkor a combhajlatban volt egy, az orvos szerint azért, mert elestem és bevágtam a térdem. Azt mondta lábsérülés után ezt előfordul.
Mi az a pont, ahol elkezdesz aggódni?
Ez ennyire nagy volt, vagy ennyire sokáig nem múlt? Vagy mi vitt el orvoshoz vele?