Quote (RRC @ 4 Mar 2015 13:54)
amúgy meglepődnél, de a jobbik szavazók nagyrésze egyetemista fiatal, persze ott vannak a cigányvárosok is
Én ismerek jobbikos egyetistákat, de egyiknek se nagyon lesz diplomája ebben az évtizedben...
Ellenben ismerek olyan cigánygyűlölőket, akik nem jobbikosok, mert a fajgyűlöletük ellenére van annyi eszük, hogy lássák mekkora szar.
Mondjuk én nem mozgok ilyen körökben. Meg amúgy leginkább semmilyenben, csak bedobtam mint érdekesség.
This post was edited by CyberPunk666 on Mar 4 2015 02:52pm