d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1689690691692693799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Mar 4 2015 06:00am
Quote (RRC @ Mar 4 2015 01:54pm)
amúgy meglepődnél, de a jobbik szavazók nagyrésze egyetemista fiatal, persze ott vannak a cigányvárosok is


Ezzel tisztában vagyok, ismerőseim körében több is van, akik amúgy teljesen normális, értelmes emberek, és politikán kívül bármi más témában remek beszélgetőpartnerek. Kifejezetten örülök annak, hogy csupán a politikai meggyőződésük miatt nem kategorizáltam be őket, mint síkhülye faszok és az ismerőseimnek tudhatom őket.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 4 2015 06:14am
Quote (ZaturekManfred @ 4 Mar 2015 13:00)
Ezzel tisztában vagyok, ismerőseim körében több is van, akik amúgy teljesen normális, értelmes emberek, és politikán kívül bármi más témában remek beszélgetőpartnerek. Kifejezetten örülök annak, hogy csupán a politikai meggyőződésük miatt nem kategorizáltam be őket, mint síkhülye faszok és az ismerőseimnek tudhatom őket.


félreértés ne essék, nekem is vannak ismerőseim akikkel jóban vagyok, de valamiért a jobbikra szavaznak, velük csak egyszerűen nem beszélek politikáról, én hülyék alatt ténylegesen hülye embereket értek, nem csak azért mert valamiben nem értünk egyet, a nagyrészük pedig tapasztalat alapján az (ezt az ismerőseim is belátják többnyire)

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 4 2015 06:14am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 4 2015 06:21am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 4 2015 01:14pm)
félreértés ne essék, nekem is vannak ismerőseim akikkel jóban vagyok, de valamiért a jobbikra szavaznak, velük csak egyszerűen nem beszélek politikáról, én hülyék alatt ténylegesen hülye embereket értek, nem csak azért mert valamiben nem értünk egyet, a nagyrészük pedig tapasztalat alapján az (ezt az ismerőseim is belátják többnyire)


en hasonlo okokbol nem beszelek senkivel partpolitikarol, mert az egeszrol hasonlo velemennyel vagyok mint ti a jobbikrol

mondjuk foglalkozni se szoktam vele, ugyhogy tul sok hatterismeretem nem lenne a beszelgeteshez
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Mar 4 2015 06:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 4 2015 02:14pm)
félreértés ne essék, nekem is vannak ismerőseim akikkel jóban vagyok, de valamiért a jobbikra szavaznak, velük csak egyszerűen nem beszélek politikáról, én hülyék alatt ténylegesen hülye embereket értek, nem csak azért mert valamiben nem értünk egyet, a nagyrészük pedig tapasztalat alapján az (ezt az ismerőseim is belátják többnyire)


Nem akartam flamet generálni. Mivel nem ismerlek élőben, csak a postjaid alapján tudlak elképzelni, és azokból sokszor úgy látszik, hogy te hamar pálcát törsz a másik felett.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 4 2015 06:34am
Quote (ZaturekManfred @ 4 Mar 2015 13:28)
Nem akartam flamet generálni. Mivel nem ismerlek élőben, csak a postjaid alapján tudlak elképzelni, és azokból sokszor úgy látszik, hogy te hamar pálcát törsz a másik felett.


nem tevedsz sokat, de nem legbol kapott dolgok alapjan mondom amit mondok :lol:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 4 2015 12:18pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 4 2015 12:21pm
Quote (Namechange @ 4 Mar 2015 20:18)


wat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 4 2015 12:24pm
Quote (Namechange @ 4 Mar 2015 19:18)


dat mosoly
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 4 2015 12:49pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 4 2015 12:56pm
Quote (Namechange @ 4 Mar 2015 20:49)


faszbol készül
Go Back To Magyar Topic List
Prev1689690691692693799Next
Add Reply New Topic New Poll