Quote (ZaturekManfred @ 4 Mar 2015 13:00)
Ezzel tisztában vagyok, ismerőseim körében több is van, akik amúgy teljesen normális, értelmes emberek, és politikán kívül bármi más témában remek beszélgetőpartnerek. Kifejezetten örülök annak, hogy csupán a politikai meggyőződésük miatt nem kategorizáltam be őket, mint síkhülye faszok és az ismerőseimnek tudhatom őket.
félreértés ne essék, nekem is vannak ismerőseim akikkel jóban vagyok, de valamiért a jobbikra szavaznak, velük csak egyszerűen nem beszélek politikáról, én hülyék alatt ténylegesen hülye embereket értek, nem csak azért mert valamiben nem értünk egyet, a nagyrészük pedig tapasztalat alapján az (ezt az ismerőseim is belátják többnyire)
This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 4 2015 06:14am