én 6:30kor elakartam indulni épp elkezdett szakadni
mondom jo akkor max 7ig várok
45 körül már nem is esett
zsir, friss levegőben kényelmesen besétáltam
szép az élet
Quote (anyd @ Jul 28 2016 07:39am)
Becsuktam az ablakot mert beesett az eső
így lenne a legszebb
aztán nevetni a szorgos kis hangyákon h mennek az esőben
This post was edited by Senee on Jul 28 2016 01:40am